Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izomépítés alacsony fehérjebev...

Izomépítés alacsony fehérjebevitel mellett?

Figyelt kérdés
Vesebetegségem miatt nem léphetem túl az 1 g/tskg fehérjebevitelt, ami 70 g. Emellett lehet izmot fejleszteni, nem szeretnék kigyúrt lenni, csak kicsit izmosodni, mert nagyon vékony vagyok.

2015. júl. 6. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet.
2015. júl. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Lehet persze.A nagyon magas fehérjebevitelnek csak annyi a lényege hogy a fehérje a hús tojás sokkal egészségesebb és természetesebb kalória forrás mint a gabona.De ha azt a sok pl 3g/tskg fehérjét mind izomba építené a test akkor egy év alatt lennének az emberek izomkolosszusok.Ezért nagy gond nincs az 1g/tsgk-al.
2015. júl. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Ne szállj el a szénhidráttal így sem, pótolj kalóriákat telítetlen zsírból és minőségi szénhidrátot fogyassz. Egy egészséges, sportos fizikumot így is felépíthetsz.
2015. júl. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A szénhidrát és a zsírok általában sokkal fontosabbak tömegnövelés szempontjából, mint a fehérje.


82 kg-san napi 100-120g fehérjével nőttem.

2015. júl. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Oké, de nem mindegy a minőség :D
2015. júl. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokan építenek izmot ennyivel, sokszor találkoztam már ilyennel, fejlődtek rendesen... Beépülni úgyis kevés épül be, csak éppen sokak azt tapasztalják, hogy nekik jobb, ha többet visznek be.

Majd nálam lesz érdekes a dolog, a bevitt szénhidrát az agyé, a fehérje max. 100g, s ebből egy kevés még tuti glükózzá alakul, zsír mondjuk lesz, amennyi kell :D Mindezt 39 éves nőként. De az én szintemről könnyű lesz fejlődni ;)

2015. júl. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen elég fontos az a 4 gén ami a cukorháztartásért felelős.
2015. júl. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Izom jött fel, minimális zsír mellett. :) 250 kalóriával ettem fenntartás felett.
2015. júl. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2015. júl. 11. 09:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Sok sikert az edzéshez!
2019. nov. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!