Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most már szálkásitsak vagy...

Most már szálkásitsak vagy tömegeljek még?

Figyelt kérdés
4 hónap alatt kezdőként elértem azt a szintet, hogy 120kg- ba bele tudok nyomni 3 szor fekvenyomásnál, ez idő alatt hiztam is de az főként izomba látszodik sokkal feszesebb vagyok és jobban érzem magamat de van rajtam kb 15kg zsir igyis, azt hagyjam egyelőre és tömegeljek még vagy kezdjek el szálkásitani pár honapot? illetve ha igen akkor a diétát nehéz lenne megtartani? persze ugyanazokat enném amiket általába rizs csirke zöldség csak kevesebb adagokat és az áttálás nem lesz nehézkés?
2015. júl. 12. 22:28
 1/2 A kérdező kommentje:
illetve ez idő alatt fogytam 4kilot az hogy lehet ha a tömegelésre figyeltem? most 91kg vagyok 177cm
2015. júl. 12. 22:34
 2/2 anonim ***** válasza:

ha fogytál, akkor nem tömegeltél...

amúgy meg mi honnan tudjuk, neked kell beállnod a tükörbe és megállapítanod, hogy tetszik e amit ott látsz...

2015. júl. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!