Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik fehérjét ajánljátok?...

Melyik fehérjét ajánljátok? Többi lent.

Figyelt kérdés

Helló! 19 éves fiú vagyok, vékony testalkatú.. 3 hónapja nem edzettem semmit az érettségi miatt, viszont most megint elkezdtem a kondit, és szeretnék tömegelni egy kicsit. Heti 4x járok edzeni, és a tanácsotokat kérném, hogy ehhez a tömegnövelőhöz [link] (ebből egy csomagot terveztem venni) az alábbiak közül melyik fehérjét lenne érdemes vennem? és hát diáklétemre azért nem ártana ha kenyérre is maradna pénz mellette..

(az anyagcserém amúgy elég gyors.)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


ne csak a kiló árat nézzük és ne is az ízt kérlek, hanem hatását, minőségét.. köszi előre is :)



2015. júl. 15. 01:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincsen hatása, kenyér helyett vegyél emberi minőségű ételt aranyáron árult feldolgozott élelmiszer helyett.
2015. júl. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Protein Power -t vegyél, ha már pénz szűkében vagy, javaslom minél nagyobb kiszerelést venni egyszerre( a tömegnövelőből is) elsőre csak les az ember, hogy "denagyon drága ez" de ha utánna számolsz gyakran nagyon megéri (pl ha veszel 5kg fehérjét sokkal jobban jösz ki mintha 5 alkalommal vennél 1 kilo-t)
2015. júl. 15. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"Nem ártana ha kenyérre is maradna pénz mellette" de akkor csak barna kenyér;) Szerintem ha nem ártani"" akarunk hanem fejlődni először mindenképp csirkemellre és rizsre kéne költeni. A protein power-express önmagába semmit se fog érni ha a fehérje szükségleted 60%-át nem fedezed szilárd tápanyagból. Ha pedig meghaladod a 60%-ot akkor egyszerűen átfolyik majd rajtad a 4 rongyos protein power-ed és szemezhetsz vele a wc kagylóba. 4000-ből kapásból vennék helyette 3 kiló filézett csirkemellet... egy zacskó rizs meg kb 50Ft.
2015. júl. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó, szia :D hát amúgy eszem, nyugi.. A kenyérre maradjon úgy értettem hogy nem az összes pénzem akarom erre költeni, ergo relatívan olcsót... Otthon eszem zöldséget, gyümölcsöt néha, kenyérből sajnos nagyon utálom a barnát, úgyhogy ezt nem adom fel.. :/ de amúgy nagyim jól főz, bár kicsit zsirosan, de az rajtam nem látszik.. Csirke van, tésztát meg rizst eszem sokat, illetve Orda sajtot ami kb szín tiszta fehérje :)


Egyébként a vége az lett hogy vettem egy kiló Hyper Mass 5000et ezt csak edzés után, meg egy kiló Protein Powert, ebből napi egy adag.. Majd ha látok eredményt, jelentkezem :D de mindenesetre most eléggé oda figyelek mit fogyasztok és mennyit edzek

2015. júl. 17. 02:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én is így kezdtem ...hogy majd eszek valamit majd valamit dob a gép:)amúgy sincs pénz... Amikor édesanyám főzött húst direkt nem ettem meg vacsorára hanem elraktam a másnapi edzés utánra. Így is működhet egy darabig viszont ha pár hónap múlva észreveszed hogy stagnál az állapotod akkor nem a további étrend kiegészítők jelentik majd a kiutat hanem a helyes étrend. Ha ez nem pillanatnyi fellángolás és valóban szereted ezt a sportot akkor a későbbiekben nem tudod majd kikerülni az étrendet:/
2015. júl. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!