Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most kezdem el a testömegnövel...

Most kezdem el a testömegnövelő edzéstervet kreatin nélkül reménytelen?

Figyelt kérdés
Napi fehérje bevitelem megvan és a szénhidrát is.Kalória pluszt is beiktattam. De sajnos a testömegnövelő,fehérje és Vitabolic mellett már nem tudok venni kreatint nincs annyi pénzem 16 évesen :/.Annyi hogy a tömegnövelő is tartalmaz részben kreatint de az kevesebb mint amennyire szükségem lenne szerintem.Heti 4 edzésem van 3 pihi nappal.Így van értelme?

2015. júl. 17. 23:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem, kreatin nélkül még senki sem lett izmos.
2015. júl. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
nem létezik tömegnövelő edzés, tömegnövelő étrend van.
2015. júl. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Krisz85 ***** válasza:

kreatin, minek? edzel már 15 éve és megvan az alap két kiegészítő ami kell?


Ez a multivitamin és omega 3? ezt követően lehet feljebb lépkedni a táplálékkiegészítő piramisban, ha a kajád rendben van. Szerintem tanuld meg a helyes gyakorlatokat, mérni a kaját és onnan el lehet indulni, a kreatin az egyik leg 20-ad rangúbb kiegészítő a piacon, sima aminósav, semmi több, költsd a lóvét helyette kajára pl


egy kis infó olyas valakitől, aki kicsit nagyobb szinteket súrol táplálkozástudomány terén, mint egy-két egyetemi professzor: Kozaroczy Tibor testépítő bajnokunk


https://www.youtube.com/watch?v=LquMtKexsOQ


és a hozzá tartozó olvasnivaló


[link]

2015. júl. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Már az is szomorú, hogy tömegnövelőket szedsz, nem hogy még kreatinon is gondolkodsz. Kezdőként még attól is nő az izom ha csak ránézel a súlyzóra.Főleg ha rendesen kajálsz mellette.
2015. júl. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
de minek költesz ilyen szarokra mint a tömegnövelő meg vitabolic? gondolom te is áldozata lettél annak, hogy ezektől mennyivel gyorsabban fogsz fejlődni...
2015. júl. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Kezdőként még úgy is fejlődtem, hogy egy vizes vödröt emelgettem és fekvőtámaszoztam. A tömegnövelő meg nem kell neked, az étrend legyen tökéletes. Kreatin egy fél év után mehet, de az elején még nem kell.

Az átmozgatás megvolt egyébként?

2015. júl. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Mi az a "tes"?


(testtömegnövelő - 2 t-vel)

2015. júl. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Elsősorban elnézést a helyesírásért Testtömegnövelő* csak gyorsan írtam és nem figyeltem oda még egyszer bocsi.

Másodsorban a Vitabolic az csak rengeteg vitamint tartalmaz nem tudom azzal mi a hiba pedig csak jót hallottam róla (eddig) most nem leszólni szeretném a véleményét a válaszolónak csak megkérdezni hogy mért nem javaslod a szedését??

A tömegnövelő amit pedig szedek az a Jumbo Hardcore és azért iszom mert nehezen fejlődő vagyok (60Kg-175cm].

A Kreatint épp ezért kérdeztem mennyire javasoljátok és a feladat helyes elvégzését pedig minden nap gyakorlom.Az étel amit eszek "úgy ahogy" rendben van nem mondom tökéletesre mert az igazi.Szóval amit szedek/iszok:

Jumbo Hardcore

100% WPP

Vitabolic

Mi hiányzik szerintetek mit próbáljak be tenni még ezek mellé? Illetve mit vegyek ki??

Köszönöm a további válaszokat

2015. júl. 18. 17:20
 9/18 A kérdező kommentje:
Az étel amit eszek "úgy ahogy" rendben van nem mondom tökéletesre mert nem az igazi.Kijavított a telefon még egyszer bocsi.*
2015. júl. 18. 17:36
 10/18 anonim ***** válasza:

"A tömegnövelő amit pedig szedek az a Jumbo Hardcore és azért iszom mert nehezen fejlődő vagyok"


Nem nem azért iszod a jumbót, mert nehezen fejlődő vagy, henem mert tudatlan... a jumbó mint minden más "tömegnövelő" a francért hívják így...

Arra való, hogy edzés után visszatöltse gyorsan a glikogén raktárakat és ellásson fehérjével... nem pedig azért, hogy növelje a tömegedet... a tömegedet növelni a kaja fogja, mégpedig a megfelelően összeállított tömegnövelő étrend, nem pedig az:

""úgy ahogy" rendben van nem mondom tökéletesre"...


Ameddig a kajád nincs rendben, addig ihatsz cukorkupacot, szedhetsz kreatint... nem lesz semmi eredményed...

2015. júl. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!