Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most kezdem el a testömegnövel...

Most kezdem el a testömegnövelő edzéstervet kreatin nélkül reménytelen?

Figyelt kérdés
Napi fehérje bevitelem megvan és a szénhidrát is.Kalória pluszt is beiktattam. De sajnos a testömegnövelő,fehérje és Vitabolic mellett már nem tudok venni kreatint nincs annyi pénzem 16 évesen :/.Annyi hogy a tömegnövelő is tartalmaz részben kreatint de az kevesebb mint amennyire szükségem lenne szerintem.Heti 4 edzésem van 3 pihi nappal.Így van értelme?

2015. júl. 17. 23:55
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
120G fehérjét és 180G szénhidrátot viszek be különböző sovány húsokból és tejkészítményekből.Szénhidrátot:krumpli és rízs és dextróz formájában.Zsírt pedig lenmag formájában.Melyik része hibás súlyoson illetve mi kéne még?
2015. júl. 18. 21:56
 12/18 anonim ***** válasza:
az mi honnan tudjuk? nem te vagyunk... ezt neked kell vezetned, figyelned, hogy milyen mennyiségektől hogyan fejlődsz.
2015. júl. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod hát akkor megpróbálok oda figyelni
2015. júl. 19. 00:50
 14/18 anonim ***** válasza:
Kreatin nélkül sokkal több akarat kell ugyanannyi munkához, mint vele. Kreatinnal sokkal könnyebb azonos mennyiségű izom munkát végezni, mint nélküle. Sőt, kreatinnal könnyebben végzel több munkát, mint arra kreatin nélkül könnyedén képes lennél.
2015. júl. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsot arra jutottam hogy fél év kemény edzés után szeretnék egy 2 hónapos kúrát majd egy pár hónap szünet és így 2 hónapos kúrák lesznek :)
2015. júl. 19. 12:30
 16/18 anonim ***** válasza:
Ez így szerintem reális.
2015. júl. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a meglátásod és hogy időt szántál a kérdés megválaszolására :)
2015. júl. 20. 16:59
 18/18 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit.
2015. júl. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!