Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Két napos osztott edzéstervben...

Két napos osztott edzéstervben izomcsoportonként hány gyakorlatot szoktak csinálni?

Figyelt kérdés

És gyakorlatonként hány sorozatot?


Eddig teljes testre edzettem, most váltanék, de nem tudom, hogy érdemes összerakni az edzéstervemet.



2015. júl. 19. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy hogy 1,5 óra alatt be tudd fejezni, legfeljebb 2 óra de akkor már nyújtásokkal, bemelegítéssel. Alapgyakorlatoknál ha alacsony ismétlásre mész nagy súllyal akkor lehet pár perc pihenőt hagyni sorozatok között, egyébként kb 1 perc monjduk, és 3-5 sorozat, kinek mi jön be.
2015. júl. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez sokmindentől függ, pl, hogy hány napod van edzeni, stb stb, rengeteg féle edzés létezik, ezt így megmondani nem lehet.
2015. júl. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Heti háromszor szoktam edzeni, így ABA, BAB hetek lennének. Alsó + felsőtest bontásra gondoltam.
2015. júl. 20. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!