Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sok ez a testzsirszazalek?

Sok ez a testzsirszazalek?

Figyelt kérdés

16/F

1 eve edzek extra ektomorf voltam 9 volt a testzsirom mikor kezdtem 65 kg al most voltam 85 kg 18% os testzsirtal most 81.5 vagyok de nem vettem tulzottan eszre hogy szalkasodtam volna:/

A forma jo de erek meg kockak nincsenek csak nagyon halvanyan

Sok ez a testzsir?

190cm



2015. júl. 20. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
A 18% egyébként sem kevés, de ha 9% volt, akkor kifejezetten magasnak mondanám, főleg ha nem vettél észre javulást az alkatodban.
2015. júl. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Javulast eszrevettem

Csak miota 85 rol ledietaztam kicsit 81 re ott nem vettem eszre

2015. júl. 20. 14:42
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki ektomorf az testalkat nem pedig aktuális testkép kérdése, kizárt, hogy EXTRAektomorf legyél és bezsírosodj 18%-ra... Max eddig nem ettél eleget és sovány voltál.
2015. júl. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hat nemtudom

180 cm hez 65 kg:o

Most vagyok 190 hez 82 eleg jo formaban annyi hogy nincs er se kockak csakha kicsit megfeszitem

De az iskolaba mertek 18 at nem tudom jol mert e mert eleg szepen elkulonulnek az izmok

Latszik a V is a has alatt a vall is ahogy a karnal elkulonul meg a tricepsz fejek is

2015. júl. 20. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!