Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Párhuzamosan a diétával...

Párhuzamosan a diétával csináljam a felüléseket vagy csak diétázzak és diéta után kezdjem el csinálni?

Figyelt kérdés
18% a testzsírom kocka hasat szeretnék alul a hasamon és az oldalamon van egy kis zsír, nem sok. Mennyi idő kb mire lemegy 2 honap alatt lehetséges? 16/f

2015. júl. 6. 21:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Neked nem lehetséges
2015. júl. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Minden lehetséges csak akarni kell :)
2015. júl. 6. 21:33
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
De te nem akarod igazából, csak vágysz rá. Ha akarnád, akkor utánanéznél a dolgoknak, és nem tennél fel egy ennyire amatőr kérdést. Szerintem tisztában vagy vele, hogy mindent megtalálsz az interneten a testépítéssel kapcsolatban. Olvasd át a bodybuilder összes cikkét, szánj rá pár órát, és ha még utána sem tudod mit tegyél, akkor kérdezz.
2015. júl. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Olvastam a témában több cikket is csak gondoltam hogy felteszem ide a kérdést.

Nem szeretnék "amatőrnek" tűnni csak az érdekelt leginkább hogy egyszerre csináljam a kettőt vagy sem.

De ez az oldal a kérdésekről szól tudtommal...

2015. júl. 6. 21:49
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
De a te kérdésed fogyatékos, eleve nem csak hasra edzünk hanem mindenre. Szálkásítástól és tömegnöveléstől függetlenül.
2015. júl. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Jolvan értem nem kellett volna feltennem ezt a kérdést. De azért azt megnézném ki hogyan néz ki a való életben mert sok ember úgy kommentel ide hogy 140 kilós tiszta zsír.... Tisztelet a kivételnek
2015. júl. 6. 22:00
 7/15 anonim ***** válasza:
58%

A fő kérdésre a válasz: igen!

Neked nem lehetséges 2 hónap alatt!

2015. júl. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Te már csak tudod ki milyen fizimiskával kommentel ide, a 20%-os testzsíroddal.
2015. júl. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Kiváncsi lennék azért arra hogy te hogy nézel ki

Mert mindenkinek nagy a pofája no name emberként.

2015. júl. 6. 22:40
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Lényegtelen ki hogy néz ki, tanácsadás szempontjából a lexikális tudás az egyetlen dolog ami számít.
2015. júl. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!