Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy személyi edző segítségére...

Egy személyi edző segítségére lenne szükségem, tanácsot szeretnék kérni! (? )

Figyelt kérdés
légyszíves aki személyi edző az írjon választ, vagy üzenetet, köszönöm.

2015. júl. 21. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem meg jó lenne ha valaki felásná a kertet és újra tapétázná a szobám, légyszi aki szokott ásni és/vagy tapétázni jöjjön már át és csinálja meg hót ingyen! Kösz!
2015. júl. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

xddddd én szivesen megcsinálom:'D


amúgy csak egy kérdés lenne ami kb fél perc, csak nekem biztos válasz kell és nem azt akartam h majd itt mindenki mást mondjon, ezért csak egy szakembertől szeretném megkérdezni:)

2015. júl. 21. 21:56
 3/9 anonim ***** válasza:
A személyi edzők 95%-a nem szakember, hanem kontár.
2015. júl. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
akkor kitől kéne megkérdeznem? ez inkább biológia amit ők gondlom megtanulnak mikor képzésre járnak.
2015. júl. 21. 22:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Fingjuk sincs róla, kérdezz egy biológust.
2015. júl. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
OKJ-s polihisztorok :D
2015. júl. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2 féle személyi edző van...

van akinek főiskolai végzettsége van és van valami fogalma is a témáról, ők teszik ki a személyiedzők 5%-át és megfizethetetlen áron adnak tanácsot...

meg van a 95% akik elvégzik a 2-5 hónapos OKJ-t aztán olyan tanácsokat adnak, hogy igyál sok tejet, meg hogy a szomszéd öccsének az unokahuga a jumbóval gyúrta ki magát.

2015. júl. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó edző semmilyen végzettségtől sem lesz valaki önmagában. Figyelni kell az új kutatásokat, és naprakésznek kell maradni. Attól hogy még 5 éve (ami egyáltalán nem egy hosszú idő) megtanult mindent, garantálom, hogy az eltelt idő alatt valamit alakítani fog a tudomány a tanult anyagon..
2015. júl. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyébként a táplálkozástudomány nem fejlődött érdemileg a 90-es évek eleje óta. Legalábbis ami a testépítést érintené, mert apróbb bonyolultabb dolgokat biztos felfedeztek.
2015. júl. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!