Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudok úgy izmosodni, hogy...

Tudok úgy izmosodni, hogy kevesebb kalóriát viszek be, mint amennyit elégetek?

Figyelt kérdés

Fehérjéből rendesen beviszek 1g/testsúlykilogramm adagot (nálam ez 70g protein naponta), de minden más határ alatt marad, 2100 kcalt éget a testem, kardió nélkül.

, és sokszor csak 1700-1800 kcalt viszek be (nincs zsír, és kevés CH). Lehet így izmosodni? Vagy ha kevesebb a bevitt kcal, mint amennyi elég, akkor semmiképp se leszek nagyobb, mindenképp fogyok (izomból is)?



2015. júl. 22. 07:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

most hülyeségből beírtam googliba az első hülyeséget ami eszembe jutott:

how to milk a cat?


és láss csodát meg is találtam...

attól, hogy googli kidob egy találatot, még nem szentírás.. és mi az istennek fejnék macskát?

2015. júl. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A fehérje tényleg kevés, azt elsőre nem vettem észre. Minimum a duplája kell.

Az viszont tényleg létező dolog, hogy működik az izmosodás és a zsírvesztés egy diétán belül. Nem mindenkinél, pl. haladóknál vagy hardgainereknél nem, és az izmosodás is kisebb mértékű, de lehetséges. Ch ingadoztatással és folyamatosan magas fehérjebevitellel, sok kardióval.

Itt is hasonlóról írnak: [link] Ez inkább szálkásító versenydiéta, de kezdőknél és középhaladóknál kis módosításokkal produkálhat izomépítést is.

Nyilván sok baromság van a guglin, de ezt speciel kipróbáltam, és nálam működik.

2015. júl. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!