Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik lenne jobb átmozgató...

Melyik lenne jobb átmozgató edzésterv?

Figyelt kérdés
H-K-Sz-Cs vagy H-Sz-P-Sz? Melyik lenne alkalmasabb átmozgató edzéstervnek vagy ha nagyot bakiztam segítenétek?

2015. júl. 23. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Hetfo szerda pentek nem atmozgatas kell de teljes test Es a lenyeg hogy 3 nem egymast koveto napon
2015. júl. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1.K-CS-Sz


2.H-Sz-P


Válassz.

2015. júl. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Negyedik napot nem lehetne beiktatn? :/
2015. júl. 23. 18:37
 4/10 A kérdező kommentje:
Amúgy H-Sz-P lenne a legalkalmasabb akkor Szombat vagy vasárnap mellé?
2015. júl. 23. 18:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Minek 4 nap? Az elején még nem kell annyit edzeni.
2015. júl. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Valahogy 3 nap nem terhel úgy le :/ És a negyediket fegyencedzésre szeretném fordítani.Szerinted úgy jó?
2015. júl. 23. 18:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez így elég rendezetlen lesz. A fegyencedzésnek is ugyanannyi időt kellene szánni, hogy haladj vele. Én azt mondom először mozgass át, utána eddz háromszor teljes testre A-B bontásban, aztán térj át osztott edzésre. Az osztott edzés mellett meg jobban megfér a fegyenc.
2015. júl. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

már megint egy ember, aki szétválasztja az edzést és az edzést... ha csinálni akarod a fegyencedzést, miért nem lehet belekombinálni az edzéstervedbe, minek kell egy külön nap, amikor fegyencedzel?

amúgy meg 3 nap is bőven leterhel ha rendesen edzel.

2015. júl. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha 3 nap nem terhel le nem edzel rendesen. Kemenyen kell edzeni, nem sokat.

Heti 3 teljestestessel maximalizalod a feherjeszintezist es a novekedest es kezdokent ez kell legyen a fő célod. Húst építeni.

2015. júl. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanácsotokat és akkor heti 3 edzés lesz a kettő karöltve :) elnézést a tudatlanságomért.Eddig félre értelmeztem a túledzés szót.Olvastam kicsit a témában és a ti tanácsotok volt minden oldalon.Heti 3 lesz H-Sz-P.És mostmár kőkeményen csinálom az edzést köszönöm hogy időt szántatok a kérdés megválaszolására.
2015. júl. 23. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!