Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fogyjak vagy már kezdhetek...

Fogyjak vagy már kezdhetek gyurni?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, 180cm és 85kg el szeretném kezdeni a testépítést csak nemtudom h elsönek fogyak-e le vagy ezt át lehet-e dolgozni izommá?! Válaszokat elöre is köszönöm :)

2015. júl. 19. 18:34
 1/6 anonim válasza:
Kezdjük ott hogy a zsírt nem lehet átdolgozni izomnak az a kettő független egymástól..alapból meg mindenkinek kockahasa van csak eltakarja a háj szóval attól függ mennyi izom van rajtad és mennyi zsír bár nálad inkább az utóbbi..szóval először én szálkásítanék utánna tömegelés edzés mellett de mérj egy testzsírszázalékot ha 25 fölötti akkor szálkásítás ha kevesebb akkor mehet a tömegelés
2015. júl. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehetsz 85 kiló izom is egy kevés zsírral meg lehetsz tiszta zsír is. Lőhetnél egy képet.
2015. júl. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Igaz úgy jobban meg lehet mondani melyik lenne a jobb
2015. júl. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát a kezemen látszik az izom jol :D Vagyis inkább ugy mondom hogy meglátszik az edzés és ott nemhiszem h van zsir mert mikor befeszitek akkor kökemény! ugyanigy van a lábam is vagyis hát a vádlim, a combomon már van van egy kicsi zsír! Hát a hasam....a hasam az már más téma :D Ha befeszitek akkor az is kökemény, de azon nem látszik semmi azon több a zsir, a mellizmom az viszont kicsi arra betudok fesziteni de az csak nagyon kicsit kemény! Képet meg majd csinálok :DDD Köszi az eddigi válaszokat
2015. júl. 19. 19:28
 5/6 anonim válasza:
De 85 kg egy kicsit sok
2015. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 - palilaci - ***** válasza:

183 cm 84kg vagyok nálad tuti kevesebb zsírral és nem érzem magam izmosnak xd

Szóval inkább csinálj képet

2015. júl. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!