Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kezdjem el a testépítést?

Hogyan kezdjem el a testépítést?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem... Pumped Gabo és társai is megtanulták (pedig sokan nem épp észkombájnok, tisztelet a kivételnek (!)), hogy mit, hogyan s mint kell, de egyszerűen egy nagy káoszt látok. Egyrészt, hogy melyik nap milyen gyakorlatokat mekkora ismétlésszámmal végezzek, aztán a táplálkozás... mikor mennyi kalória milyen formában. Ott vannak a kondigépek... melyiket, hogyan kell szabályosan használni. Akkor ott vannak az étrend kiegészítők ( [link] ): vitaminok, zsírégetők, fehérje készítmények, kreatin.. mikor, mit, mennyit, miért...stb? Az a baj, hogy személyi edzőre nincs pénzem, rendes szakirodalmat meg nem találtam a neten, ami egy kezdőnek is érthető. Aztán, ahogy fejlődök, hogyan változtassak az étrendemen, a kiegészítőkön, az edzésen...stb. Kezdek elkeseredni, és esélytelennek érzem.

2015. júl. 29. 20:52
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Beszélgess magaddal, véletlenül se olvasd el mit írt két ember. Vagy könyvet olvasni az már bonyolult?
2015. júl. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Az edzésterveket, étrendeket is hiába nézegetem a shop.builderen, mert nem tudom, mi az, amit írnak... Ketogén, tömegnövelő stb...
2015. júl. 29. 21:36
 13/34 A kérdező kommentje:
Pár napja kezdtem el olvasni a sárga kapszulát.....
2015. júl. 29. 21:37
 14/34 A kérdező kommentje:
El fogom olvasni a könyveket.... Minden álmom, hogy a testépítést sportként művelhessem (Nyilván nem versenyszinten, ahhoz már késő. Elmúltam 20, meg nem is ez a célom.), de néha legszívesebben már bőgni lenne kedvem, annyira bonyolultnak tűnik ez az egész.
2015. júl. 29. 21:48
 15/34 anonim ***** válasza:
Ha 30éves lennél akkor is lehetnél többszörös Mr.Olympia. Adottságtól függ.
2015. júl. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Heti 3-4 teljes testet, átmozgató edzés. 2 gramm/testsúlykilógramm fehérje, 3-5gr/tsk szénhidrát és 1 gr/tsk nagyrészt telítetlen zsír. Pihenőnapokon kardió. Innen indulj el.
2015. júl. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
A shop.builder cikkek nőklapja gyúrósoknak szinten van.
2015. júl. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

Vagy itt van ez a kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__7072..

Azt se tudom jelenleg, hogy mi az a szálkásítás... Gondolom a tömegnövelés, mikor nem a zsírt adom le, hanem izmot szedek fel (nagyon leegyszerűsítve). De ezen kívül még az ilyen alap kérdések is tök homályosak.... Ennyire nulláról kezdném, tehát nincs meg egy alaptudás, aminek segítségével egyáltalán érteném a testépítéses cikkeket, mert az se tudom kb, hogy miről szólnak.

2015. júl. 29. 22:18
 19/34 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy ez az edzésterv/felosztás a legjobb vagy ez az étrend a legjobb. Mindegyik működik, kérdés hogy kinek. Eleve a test több úton tudja ugyan azt elérni.
2015. júl. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Ez is... fehérje, zsír, CH.. Amit a kérdésben belinkeltem webshop... Ott is mindegyikből van 20 féle.
2015. júl. 29. 22:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!