Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kezdjem el a testépítést?

Hogyan kezdjem el a testépítést?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem... Pumped Gabo és társai is megtanulták (pedig sokan nem épp észkombájnok, tisztelet a kivételnek (!)), hogy mit, hogyan s mint kell, de egyszerűen egy nagy káoszt látok. Egyrészt, hogy melyik nap milyen gyakorlatokat mekkora ismétlésszámmal végezzek, aztán a táplálkozás... mikor mennyi kalória milyen formában. Ott vannak a kondigépek... melyiket, hogyan kell szabályosan használni. Akkor ott vannak az étrend kiegészítők ( [link] ): vitaminok, zsírégetők, fehérje készítmények, kreatin.. mikor, mit, mennyit, miért...stb? Az a baj, hogy személyi edzőre nincs pénzem, rendes szakirodalmat meg nem találtam a neten, ami egy kezdőnek is érthető. Aztán, ahogy fejlődök, hogyan változtassak az étrendemen, a kiegészítőkön, az edzésen...stb. Kezdek elkeseredni, és esélytelennek érzem.

2015. júl. 29. 20:52
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Pumped Gabo nem tanulta meg, inkább szerencséje volt. Te fogadj egy személyi edzőt.
2015. júl. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Ja, bocs, nincs rá pénzed. Sárga Kapszulát olvastad már? Az kezdőknek íródott.
2015. júl. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy van diétás meg tömegnövelési időszak, illetve, hogy van aerob, kardió és súlyzós edzés, és ezeket összhangban kell tartani pl. reggel edzek, este meg futok.
2015. júl. 29. 20:58
 4/34 A kérdező kommentje:
Gabot csak egy aktuális példaként hoztam fel. De nagyon sok kigyúrt srácot láttam már, akikkel pár mondat beszélgetés után lejött, hogy nem valami IQ huszárok. Mégis tudnak profin edzeni, gyúrni.
2015. júl. 29. 21:01
 5/34 anonim ***** válasza:
Ja, mert szedik a kokszot meg megisszák a tömegnövelőt mellé meg zabálnak amit tudnak, aztán vagy sikerül vagy nem. Mondjuk egy csirke+rizs kombóból álló étrendet nem is nehéz tartani. A számolgatás se bonyolult, van rengeteg kalkulátor a neten.
2015. júl. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék kokszolni.... Csak jól kinézni. Ennyi. Nincsenek illúzióim, nem leszek soha egy Schwarzenegger, de egy jó testet, nagy izmokat szeretnék. Ahhoz koksz sem kell.
2015. júl. 29. 21:05
 7/34 anonim ***** válasza:

Kezd a Sárga kapszulával(letölthető ingyen), utána olvass egy-két könyvet a testépítő edzésről. pl. A testépítés enciklopédiája, Több izmot!, Weider enciklopédia. Könyvtárból kiveszed, vagy letöltöd.


Ezek után szépen visszajössz, és mondok 1-2 komolyabb könyvet is, ami még mindig egyszerűbb de már megtanulod belőle a dolgokat.

2015. júl. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Igazából az a baj a személyi edzővel, hogy ha a kezdetekben csak heti 4 edzéssel számolok, akkor is legalább 30-40 ezer forint csak az edző, plusz 5-10 ezer a kondibérlet....
2015. júl. 29. 21:23
 9/34 anonim ***** válasza:
Mindenképp olcsó terembe menj.
2015. júl. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Még Marc Fitt videóit nézegetem. Azzal is az a baj, hogy olyanoknak szólnak főleg, akik ugyan nem is profik (sokszor hangoztatja, hogy inspirálni szeretne minél több embert), de már valamilyen szinten tisztában vannak az alapokkal.
2015. júl. 29. 21:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!