Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kezdjem el a testépítést?

Hogyan kezdjem el a testépítést?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem... Pumped Gabo és társai is megtanulták (pedig sokan nem épp észkombájnok, tisztelet a kivételnek (!)), hogy mit, hogyan s mint kell, de egyszerűen egy nagy káoszt látok. Egyrészt, hogy melyik nap milyen gyakorlatokat mekkora ismétlésszámmal végezzek, aztán a táplálkozás... mikor mennyi kalória milyen formában. Ott vannak a kondigépek... melyiket, hogyan kell szabályosan használni. Akkor ott vannak az étrend kiegészítők ( [link] ): vitaminok, zsírégetők, fehérje készítmények, kreatin.. mikor, mit, mennyit, miért...stb? Az a baj, hogy személyi edzőre nincs pénzem, rendes szakirodalmat meg nem találtam a neten, ami egy kezdőnek is érthető. Aztán, ahogy fejlődök, hogyan változtassak az étrendemen, a kiegészítőkön, az edzésen...stb. Kezdek elkeseredni, és esélytelennek érzem.

2015. júl. 29. 20:52
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
A kreatinról meg a társairól ne is beszéljünk, mert az végképp sötét folt.
2015. júl. 29. 22:21
 22/34 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem olvasod el azt a tetves könyvet, a helyett hogy ide sírsz 2 oldalt? Szedd már össze magad.


Olyan mintha a fizikusokat arról kérdezném, mi az a húr elmélet amikor a kerék működését nem értem.

2015. júl. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
A táplálékkiegészítők 90%-ra nincs szükséged, vagy átverés. Mint a nőknek a nappali, esti, fszom tudja milyen fiatalító/mellfeszesítő/zsírelvarázsoló krémek.
2015. júl. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Ez meg a másik... honnan tudom, mi az a 10%, amire igen?
2015. júl. 29. 22:30
 25/34 anonim ***** válasza:
Valami baj van a felfogásoddal. Le van írva a könyvben.
2015. júl. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Most mondtam, hogy 1-2 napja kezdtem el a Sárga kapszulát.
2015. júl. 29. 22:40
 27/34 anonim ***** válasza:
És mi lenne ha elolvasnád és kiderülne belőle? + azokat a könyveket amiket mondtam, és nem beszélnél sületlenségeket.
2015. júl. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
A testépítés enciklopédiája, Több izmot!, Weider enciklopédia. Egyik sincs fent neten. Egyedül Arnoldtól tudtam letölteni A testépítés nagy enciklopédiáját, de gondolom, az nem az, amit te írtál, csak hasonló a cím. Megrendelni se lehet őket.
2015. júl. 29. 22:50
 29/34 anonim ***** válasza:
De, az. Könyvtár is van.
2015. júl. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Az lett volna a mondani valóm célja, hogy olvass el pár könyvet és utána gyere ide kérdezni, mert nem tudunk kisregényt ideírni neked. Ugyanis ezt pénzért szokás csinálni, ez a munkája embereknek.
2015. júl. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!