Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A túl sok edzés egy izomcsopor...

A túl sok edzés egy izomcsoportra eredményezheti ugyanazt, mint a lightos edzés? (stagnálást a fejlődésben)

Figyelt kérdés

Lehet, hogy csak beképzelem magamnak, de szerintem a vállam le van maradva a többi izomcsoporthoz képest. Valahogy nem érzem az arányosságot, pedig minden válledzésen 5 gyakorlatot 4 sorozattal végzek teljes erőbedobással. Lehet ez a probléma? Valamiért én csak ennyivel tudom leterhelni rendesen a vállamat, pedig egyáltalán nem használok kis súlyokat, max. 10-12 ismétléses sorozatokat csinálok, szabályosan. Utóbbit abból következtetem, hogy megvan az izomérzet rendesen mindig, tehát érzem, hogy dolgozik a váll, csak nem fárad ki kellőképpen 3 gyakorlattól. (Amit sokan javasoltok vállra.)


Egyébként oldalemelés, előreemelés, mellről nyomás, hátsódelta gépes gyakorlat és döntött törzsű oldalemelés megy.



2015. aug. 5. 15:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez nem sok, szerintem jó. Lehet genetika is, nekem a vállam magától nő, a hátam viszont le van maradva rendesen, hiába minden kísérletezgetés.
2015. aug. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!