Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Zyzz, mint peldakep?

Zyzz, mint peldakep?

Figyelt kérdés

Sziasztok 17/F

Masfel eve kezdtem el edzeni es meg nem talaltam peldakepet magamnak de lattam Zyzzt es nem a fizikuma hanem az eletfelfogasa fogott meg hogy buli&csajok +meg edzel is:)

En is ugyanilyen vekony voltam bar meg nagyon messze vagyok a fizikumatol.Buli alatt en nem a drogokat meg cigit ertem hanem hogy erezd jol magad csajozz mint eletfelfogas.

Mit gondoltok errol?

Koszonom a valaszaitokat :))



#szex #csaj #tánc #buli #eletfelfogas
2015. aug. 6. 12:13
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Meg hogy sokakat motivalt az edzesre
2015. aug. 6. 12:15
 2/26 anonim ***** válasza:

Az a resze peldaerteku tenyleg hogy nem foglalkozott azzal masok mit gondolnak es elte az eletet.

Te azt is megkerdezed jo peldakep e szoval nem biztos hogy koveted az eletfelfogasat.

Azon kivul tudd hogy zyzz rengeteget koxolt es drogozott, azert halt meg ilyen korán

2015. aug. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Igen tudom

Ettol fuggetlenul tarthatom peldakepemnek a koxot es a drogozast leszamitva?abba nem kovetnem

2015. aug. 6. 12:30
 4/26 anonim ***** válasza:
60%

Ez nem így megy, az egészet csomagban kapod. Mellesleg Zyzznek egy torz gusztustalan személyisége volt, gondolok itt az önértékelési zavaros magamutogatására stb.


Szerintem válassz mást, csak a gond hogy nem ismersz mást ugye?

2015. aug. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
54%
Zyzz a tökéletes példája az undorító liberális nyugati korcsosuló életstílusnak... Csak gratulálni tudok, ha a példaképed ő... Szerintem a bulizzunk és dugjunk minden nap más csajt egy beteges és rettenetesen elkorcsosult életfelfogás... Nem véletlenül hal ki a fehér ember...
2015. aug. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
64%

Annak akinek ez a fa-sz a példaképe az le is írja magát egy Pumped Gabo agyi szintre aki 19 évesen estire jár és még érettségije sincs...


Életfelfogás ,,Zyzz'':

-Koksz hogy ne kelljen sokat dolgozni

-drog hogy jól érezze magát

-magamutogatás mert ő kemény annyi szerrel hogy abba bele is hal 4 év alatt

-Nárcisztika a legnagyobb szinten


Példa értékű élete volt...

Nem azért de nekem 14-15 éves koromban tetszett hogy hű fizikum meg tényleg tett valamit, de ez kb 2-3hónapig tartott.

Utána hogy 1 picit megkomolyodtam már láttam hogy egy felfuvalkodott hülye gyerek volt. Akit ez a h.lye motivál az meg is érdemli és tükrözi az agyi szintet (lásd a sztár gabot)

2015. aug. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Sowilo ***** válasza:
100%

Példaképnek azért nem mondanám, mert ha kokszolsz, akkor egyáltalán nem teljesítmény egy ilyen testet összehozni, és tartani. Naturálban viszont ez a szint már lehetetlen, maximum mutáns genetikával tudod elérni, ha tényleg mindent beleadsz. De akkor már nem fér bele a buli, a pia, meg a csajok. Erről mind le kell majd mondanod. A két dolog együtt csak koksszal működik, koksszal viszont illik jobban kinézni, mint Zyzz.


Ennek ellenére én bírom a fickót. Olyan szintű ragadós jókedv árad a videóiból, hogy mindig képes vagyok mosolyogni rajta. Ha úgy tartja kedve akkor kisgatyára vetkőzik és táncolni kezd egy pláza közepén mert akkor épp ettől érzi magát boldognak, és leszarja ki mit gondol. :D Engem mindig feldob.

2015. aug. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Tyler913 ***** válasza:
100%

Buli&csajok meg edzel is...na ja. És dolgozni ki fog?


Zyzz a jelképe ennek a homo-gyúrós vonulatnak,ami ma már egyre gyakoribb. A felszínen életvidámság,kigyúrtság,rajság,pénz,bulik,meg csajok. Aztán pucsíthatsz a backstage-ben egy szőrös középkorú fazonnak,hogy legyen pénz kokszra.


Azzal nincs baj,ha edzeni szeretnél,meg bulizni,és mindezt jó kedvvel. De ehhez szerintem nem kell példakép. Magadat motiváld azzal,hogy ki akarod hozni magadból a maximumot mind fizikálisan,mind szellemileg,mind lelkileg. Zyzz ebben maximum az elsőre példa,de azt is töménytelen cuccal érte el,amibe bele is halt. A másik kettőt inkább hagyjuk,szerintem komplett pszichológia Phd-t meg lehetett volna írni a személyiségtorzulásaiból.


17 éves vagy,előtted az élet. Ne példaképet,hanem pozitív és előrevivő célokat találj magadnak,és küzdj azokért. De attól az életstílustól,amit Zyzz képviselt,ha hosszú távon jót akarsz magadnak,maradj minél távolabb.

2015. aug. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Sowilo az a baj ezzel, hogy naturálban hiába leszel nagyobb izomtömegben, meg be is száradhatsz, DE! azt az androgén szeparációt/csíkozottságot/részleteket nem fogod hozni mint ezek a kistömegű fitness fiúk. Ezért tűnnek nagyobbnak is, mint valójában.
2015. aug. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Azért a srác 95-105 kiló között mozgott,az meg nem olyan kistömegű.És járhatsz bulizni is csak te ne ekis helyekre menj mint ő.Menj rendes helyekre ahol iszol valami piát,ott is ugyanúgy tudsz csajozni,sőt könnyebb,mert a cuccos csajokkal nehezebb zöld ágra vergődni.
2015. aug. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!