Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Zyzz, mint peldakep?

Zyzz, mint peldakep?

Figyelt kérdés

Sziasztok 17/F

Masfel eve kezdtem el edzeni es meg nem talaltam peldakepet magamnak de lattam Zyzzt es nem a fizikuma hanem az eletfelfogasa fogott meg hogy buli&csajok +meg edzel is:)

En is ugyanilyen vekony voltam bar meg nagyon messze vagyok a fizikumatol.Buli alatt en nem a drogokat meg cigit ertem hanem hogy erezd jol magad csajozz mint eletfelfogas.

Mit gondoltok errol?

Koszonom a valaszaitokat :))



#szex #csaj #tánc #buli #eletfelfogas
2015. aug. 6. 12:13
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"Ez nem így megy, az egészet csomagban kapod"


A magam részéről nem példaképeket keresek, hanem igyekszem mindenkitől átvenni azokat a dolgokat, amelyeket jól csinálnak. Zyzz-nél is voltak ilyenek, pl. hogy nem vette magát túl komolyan és élvezte az életet vagy hogy edzésnél odatette magát (legalábbis ezt írják róla a közeli ismerősei, barátai).


És persze volt egy csomó negatív dolga is - de senki sem tökéletes, mindenkinek vannak hibái és hülye dolgai. Olyan példaképet nehéz (lehetetlen) találni, aki az élet minden területén kiemelkedik és mindent tökéletesen csinál, nincs semmi jellemhibája.

2015. aug. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Inkább nárcisztikus volt és önelégült még a teremben is.


Greg Plitt is így fel lehetne kapva csak ő azért el is ért valamit és nem koksz túladagolásban halt meg 20 évesen.

2015. aug. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Olyanokat mondanak róla, hogy (legalábbis az elején, kezdőként) sosem hagyott ki egy edzést vagy étkezést sem. Ez mindenképpen követendő példa lehet.
2015. aug. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Mondani bármit lehet.

Csak megsúgom hogy az elején még hirdette a koksz hatását sőt fenn volt ilyen oldalakon is és mihelyt egy kicsit híresebb lett leszedte az összeset:)

Az elejétől fogva kokszolsz. A bátyja belevitte és igazából tőle kapta a halálos cuccot is. Ha jól tudom nyilvános infó hogy a bátyjának volt baja a rendőrséggel pont emiatt.

2015. aug. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
24 igen jól tudod,talán halála előtt pár héttel volt.
2015. aug. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Sowilo-nak igaza volt lehet h kokszolt es volt egoja is (nem is kevés]de tényleg nemlehet rohoges nelkul kibirni a videóit.
2015. aug. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!