Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Zyzz, mint peldakep?

Zyzz, mint peldakep?

Figyelt kérdés

Sziasztok 17/F

Masfel eve kezdtem el edzeni es meg nem talaltam peldakepet magamnak de lattam Zyzzt es nem a fizikuma hanem az eletfelfogasa fogott meg hogy buli&csajok +meg edzel is:)

En is ugyanilyen vekony voltam bar meg nagyon messze vagyok a fizikumatol.Buli alatt en nem a drogokat meg cigit ertem hanem hogy erezd jol magad csajozz mint eletfelfogas.

Mit gondoltok errol?

Koszonom a valaszaitokat :))



#szex #csaj #tánc #buli #eletfelfogas
2015. aug. 6. 12:13
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Zyzz elerte amit akart es leszarta h masok mit gondolnak rola.Szval akit motival motival akit nem azt nem.Es halottrol jot v semmit.Amugy meg mivan akkor ha kokszolt?az o dolga volt.
2015. aug. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
44%

Ja vagy jót vagy semmit:D

Rákosi is egy példaértékű ember volt a magyar történelemben:)

2015. aug. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Sowilo ***** válasza:
# 10 tehát azt mondod, Zyzz egy súlyban volt Molnár Petivel?
2015. aug. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Lazar Angelov van 90 körül és azért a csávó picit komolyabb mint Zyzz volt..
2015. aug. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
Ahogy a hozzászólásokat olvastam, ismét mint az ilyen kérdéseknél mindig jönnek a sztereotípiák és a különböző mítoszok. Zyzz fizikumát el lehet érni, természetesen, naturál módon is, egyáltalán nem lehetetlen. Mint személyiség talán nem a legjobb példakép, de ha a fizikumát vesszük figyelembe egyértelműen egy ikonról van szó.
2015. aug. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
10es vagyok.A srác 4-5 évet edzett és folyamatosan nőtt a tömege úgyhogy a vége felé már 105 kilós volt.De mellé magas is 187.Azt nem tudom,hogy Angelov,vagy Molnár Peti milyen magasak.Utolsónak meg bilibe lóg a keze.Naturálban te nem fogsz hozni soha az életben egy 187/105 kiló 8% testzsír arányt,amit folyamatosan tartasz.
2015. aug. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

"Zyzz elerte amit akart"


Meg akart halni a kikészített szervezete miatt?

2015. aug. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 Tyler913 ***** válasza:

Jajj,dehogy is volt 105 kiló. Ha feltételezzük,hogy 187 cm magas,akkor a legtöbb képen nem mondanám többnek 92 kilónál. De attól még persze naturálban elérhetetlen.


Ez a halottakról jót vagy semmit egy hülyeség. Attól még,mert valaki meghalt,még lehet róla véleményt mondani.

2015. aug. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Igen 17-es pontosan az olyanokat sz+rta le mint te :D,Ha nekem olyan genetikám lenne és úgy néznék ki mint ő ugyanezt tettem volna.
2015. aug. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Jo eletcelok
2015. aug. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!