Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdő vagyok szeretnék tömegel...

Peakfit kérdése:

Kezdő vagyok szeretnék tömegelni de hogy ne legyen sok zsír rajtam edzés után egy félóra kardio? Vagy mennyit? Mit lehet csinálni hogy ne legyek zsiros? Aerob mozgás? Mennyi ideig?

Figyelt kérdés

2015. aug. 6. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:

kardió mindenképpen kell, mert azzal tartod egészségesen és fitten a testedet...

a kevés zsírhoz pedig az kell, hogy beállítsd magadnak az étrendedet úgy, hogy jöjjön a tömeg szépen lassan, de ne zsírosodj...

kezdőknél az első évben, ha tökéletes az étrend és az edzés, akkor jöhet 1kg izom havonta, ha ennél több tömeg jön, akkor híztál és vegyél visszább a szénhidrátból.

2015. aug. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És akkor mennyi időt szerinted milyen időközönként .amiko tömegelek utána fél öra ,hétfő szerda péntekenként. Mi legyen ez a mozgás ?
2015. aug. 7. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!