Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék egy kicsit hízni....

Szeretnék egy kicsit hízni. Jó ez az összeállítás?

Figyelt kérdés
15 éves, 170cm és 59kg vagyok. Arra gondoltam hogy próbának veszek egy Full Mass(2,3kg)-ot mellé mindenképpen szeretnék egy Mega Daily One Plus-t, egy Calcium-Magnesium-ot és egy B-100-at. Jó lenne ez így?
2015. aug. 7. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne vegyél tömegnövelőt, pláne ne ilyen gagyit. Amúgy az étrendtől fogsz hízni, nem egy doboz tápkiegtől, de ha nagyon vágysz rá, inkább fehérjét vegyél.


B vitamin komplexet szerintem felesleges venni a Mega Daily mellé.

2015. aug. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek. A Full Mass-ba 18% fehérje és 74% szénhidrát van, vagyis veszel cukrot aranyárban. Ez ám a nagy üzlet :D A Mega Daily One Plus az rendben van. A Calcium-Magnesium és a B-100 árát csapd hozzá a Full Mass-ra szánt pénzhez és vegyél egy normális tejsavó fehérjét ami 70-80%-os és olcsó szőlőcukrot. Majd közvetlen edzés után csapj be másfél adagot az 30g tiszta fehérje + adj hozzá szőlőcukrot. Sokkal jobban kijössz vele és az valóban a hasznodra válik.

[link] akár valami hasonlót vagy ezt.


A másik pedig az hogy a tiszta fehérjedús kaját részesítsd előnyben, csirkemell, tojás, hal, este túró, zöldség, rizs, lenmagolaj stb. Amire még érdemes költeni szerintem egy jó ízületvédő persze csak ha súlyzós edzés is szerepel a tervben. Minden jót :)

2015. aug. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2015. aug. 7. 11:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha hízni akarsz akkor zabálj mint egy disznó amit csak akarsz, semmi nem kell hozzá... vagy akár megtanulhatsz gondolkodni is.
2015. aug. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Zabálok egész nap képzeld. Erősen ektomorf az alkatom.
2015. aug. 7. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!