Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin szedése utána fáj a...

Kreatin szedése utána fáj a hasam, valami tipp?

Figyelt kérdés

Nos elvileg ilyen 28gramm körül kéne innom így feltöltési időszakban de csak napi 1x 7grammot ittam eddig 2x evés előtt, viszont kicsit folyós lett a nagydolog és a hasam is fájt kicsit..

pedig eszem rendesen mellette... mit lehet ilyenkor csinálni, vagy hogy szedjem?

köszi


2015. aug. 7. 15:22
 1/5 - palilaci - ***** válasza:
menj le max 2-3grammra/adag es szenhidrat tartalmu kajalasok utan fogyaszd. A rostbeviteled rendben van?
2015. aug. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Lemegyek akkor még kisebb adagra.. hát jumbo hardcore-t is tolok utána ugye napi 1x van az is..

naponta tolom a vitabolicot, wod crushert-t

gyümölcsök mennek szépen, zabpehely.. tehát

éhgyomorra iszom és utána meg bőséges étel meg víz :d

2015. aug. 7. 15:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem dobd ki a kreatint, mert nem ér semmit. Ha mindenáron szeretnéd, hogy egy szer dolgozzon és gondolkozzon helyetted, gondolom már tudod, mit kell kipróbálnod.
2015. aug. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 - palilaci - ***** válasza:
Kreatin egyébként engem csak megfosatott semmi mást nem csinált. HMB-t próbáld ki meg a durvább. tst boostereket.
2015. aug. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ha tudnátok ajánlani valami hatásosat megköszönném :P esetleg privátba is akár... teszto fokozó az hülyeség így 19 évesen, nem? ilyenkor az egedbe van elvileg
2015. aug. 10. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!