Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jövő héttől szeretnek elkezden...

Strangle kérdése:

Jövő héttől szeretnek elkezdeni edzeni?

Figyelt kérdés
187 cm es 80 kg vagyok. Hetente Min. 3x akarok járni kondíba. Irnátok edzés tervet es étrendet? Mit szabad ennem es mit nem? Fehérjét is akarok venni. Ki mit ajánl? Esetleg meg valamit melle?17 éves vagyok. 18 leszek októberben.

2015. aug. 9. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2015. aug. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2015. aug. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
google.
2015. aug. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi gyors válaszokat. És mitlyen fehérjét ajánl?
2015. aug. 9. 14:25
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
annyi a lényeg hogy tejsavó fehérje legyen, és egy adagolókanál tartalmazzon legalább 18 g fehérjét, és kevés cukrot/zsirt! nekem MHN 100% wheny pro van, 3 kiló 12.000 forint. ennél olcsóbbat nem találsz, ami minőségi is
2015. aug. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2015. aug. 9. 15:21
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ha kezdő vagy még pár tanács: ne eddz túl sokat. kezdőknek 3 max 4 edzés bőven elég egy héten, mert az izom akkor fejlődik, mikor pihen. ha minden nap edzel, nem hagysz neki időt. a másik, meg hogy egy izomcsoportra 4 gyakorlatnál nem kell több. sőt, bicepszre és tricepszre max 3at szoktak, mivel kis izom. sokan 2 óráig bicepszeznek, pedig semmi értelme. ha minőségi tömegelést szeretnél, ne egyél sok csaló kaját, szerintem heti 1, maximum 2 legyen olyan, hogy hopp becsuszik 1 gombóc fagyi, vagy rántotthus. viszont lisztet és a cukros/zsiros nasikat mindig került! értem ez alatt az üditőket, tejcsokit, pékárut, édességeket, mert ezek sokkal ártalmasabbak mint aminek tünnek. és még annyi, hogy sokan azt hiszik hogy a testépitő kaja milyen egyoldalu és rossz, meg unalmas. ez nem igaz, csak gondolkodni kell. pl a spagettit mindenki szereti, és meg lehet csinálni "gyúrósra" is, csak a fehér tésztát lecseréled durum tésztára, a darált disznóhúst 100%os darált marhahúsra, a bolti szar ketchupot meg 15-20 paradicsomra, amit szétfőzöl és egy kanállal szétnyomsz, majd megfüszerezed. ennyi
2015. aug. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod. :)
2015. aug. 10. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!