Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem elég szük az erőemelő...

Nem elég szük az erőemelő övem. Szúrjak rá uj lukat?

Figyelt kérdés

2015. aug. 11. 10:08
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
elég vékony a derekam, és nem tudom ugy igazán emghúzni az övet, hogy tényleg tartsa a hátam guggolásnál vagy deadéiftnél... szúrjak rá lyukat, vagy hizzak? :DD
2015. aug. 11. 10:08
 2/13 anonim ***** válasza:

Én ha jől tudom az ilyen oveknek amugy se kell szorosnak lennie.

Vedd fel, nagy levego a torzsedbe és úgy legyen

2015. aug. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
én meg pont ugy tudom hogy felvétel előtt nagy levegőt kell venni, be kell huzni a hasat, jo szorosra meg kell huzni, megcsinálni a gyakorlatot, és levenni. persze sokan azt csinálják hogy edzés elején felveszik és végig rajtuk van csak annak semmi értelme. én csak akkor ahsználom, mikor pl új rekordot probálok csinálni, vagy picit fáradtabb vagyok, és a maxomhoz felveszem.
2015. aug. 11. 10:18
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szorosnak kell lennie, jól tudod.
2015. aug. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy ám mivel lukasztod ki.

Ha csak átszúrod valamivel akkor szakadni fog a bőr! Lukfúró kell hozzá.

2015. aug. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szorosnak kell lennie, amúgy semmi értelme , vidd el egy cipészhez, két mp alatt üt rá neked lyukat és nem kell küszködni majd felvétel közbe, hogy még a lyukon is átvarázsold az átvarázsolni valót :P
2015. aug. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy súlyemelő és egy erőemelő övet teljesen máshogy kell használni, tanuljátok meg a különbséget és a használatukban lévő különbséget.
2015. aug. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 HarciCsiga ***** válasza:
Eroemelo ovet nem kell tokig meghuzni a lenyeg az hogy az also holtponton fesguljon meg rendesen guggolasnal
2015. aug. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az erőemelő övet tényleg nem kell tökig húzni, hanem hasba kell lélegezni és a hasfalat nekinyomni az övnek. A súlyemelő övet viszont meg kell húzni.
2015. aug. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne huzd be a hasad. Rosszul tudod. Neki kell tolni az ovnek a hasat jol mondja beka.
2015. aug. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!