Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hasizom erősítéshez szeretnék...

Hasizom erősítéshez szeretnék segítséget kérni, rúdtáncos vagyok, valaki segítene?

Figyelt kérdés

A "vállon átfordulás" nevű elemet szeretném megcsinálni, de eddig minden hasra való edzésem kudarcba fulladt. Rengeteg féle edzést próbáltam ki (felülés, hasprés, plank, különböző lábtartásokkal, próbáltam a haskereket, lebegőülést, baromi sok mindent) de egyiknél sem éreztem hogy "nah most befeszítek hasra". Mindig vagy a hátam fájdult meg, vagy a derekam szakadt le... Jól csinálom a gyakorlatokat, tükörben is nézem hogy egyenes-e a hátam, jól tartom-e magam közben, de mégsem ott "fáj", ahol kéne...

Ezek lennének amiket szeretnék megvalósítani:

[link]

[link]


2015. aug. 12. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha egyenes a hátad az a legtöbb hasgyakorlatnál nem jó, mert a hasizom funkciója a vállöv és a csípő közelítése.
2015. aug. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát nem tudom.. Én megtudom csinálni ezt a gyakorlatot, de sokkal inkább a vállamat és a karomat érzem, a hasamat egyáltalán nem. Arra figyelj inkább, hogy nagyon támasz be a válladat.
2015. aug. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!