Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyit érdemes pihenni két...

Mennyit érdemes pihenni két gyakorlat között testépités szempontjából?

Figyelt kérdés
ismerősöm személyi edző, és azt mondta, hogy ha úgy van, akár 2-3 percet is... én ezt eddig nem igy tudtam, szerintetek?

2015. aug. 12. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
2015. aug. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, amikor készen állsz az újabb sorozatra.
2015. aug. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 HarciCsiga ***** válasza:
2-3 perc szerintem inkabb eronoveleshez alkalmas mert kipiheni nagyabol ennyi ido alatt magat az idegrendszer es az izom is testepitesnel inkabb az izom sokolasara kell ugye ramenni amihez inkabb 1 perces pihenok alkalmasabbak szerintem
2015. aug. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
csiga: ugyan igy tudtam én is, hogy 1-1.5 perc a testépités és a 2-3 akár 5 az erőemelés
2015. aug. 12. 23:12
 5/9 HarciCsiga ***** válasza:
Ja csak a rovid pihenokhoz altalaban pudingok az emberek
2015. aug. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én azért szeretem jobban, mert igy a pulzusomat is magasan tudom tartani, és sokkal pörgősebb az edzés. meg végig kb be vagyok durranva, de ha 4-5 percet pihenek, rendesen kihülök, mire jönne a következő...
2015. aug. 12. 23:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez nincs megszabva pontosan,mindenkinek más a genetikája.Amikor érzed,hogy készen állsz.
2015. aug. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En annyit szoktam, amig megcsinalja a sorozatat az edzotarsam. Kb 1 perc.
2015. aug. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Magasabb ismetlesszamnal 1-2 perc. Nagyobb sulynal 3-5 percet kell. Hiaba vagy kemény meg hárdkór meg 1 és fél perces pihenok ha babasulyokkal edzel.

Tudod mi sokkolja az izomzatot? Ha egy nagyobb sullyal edzel

2015. aug. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!