Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti hogyan reagáltok a rokonok/...

Ti hogyan reagáltok a rokonok/ismerősök "megjegyzéseire"?

Figyelt kérdés
Ti mit mondok olyankor, mikor elkezdik kérdezgetni, hogy sportolsz-e, mit sportolsz, meg a jól kigyúrtad magad, meg hasonló megjegyzésekre? Persze ezeket, nem sértésnek szánják, de nem tudok rá normálisan reagálni, mert nem vagyok izmos annyira, csak az átlagnál kicsit jobban, amit valjuk be, nem nehéz. Ti megköszönietek ezeket a megjegyzéseket? Köszi a választ!

2015. aug. 16. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Attól függ ki mondja, de átlag mindig azt mondom, hogy nem is edzek, meg össze is vagyok esve, ami igaz is :D Egy éve nem edzek, a hátam miatt nagysúlyos guggolás és elemelés egyelőre még pihenési fázisban van, a többit ezek nélkül meg személy szerint bohóckodásnak tartom.
2015. aug. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
rájuk hagyom
2015. aug. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Szergej55 ***** válasza:
A te esetedben egyszerűen azt tudom tanácsolni, hogy bólogass okosan, meg válaszolj röviden az ilyesmi kérdésekre, hosszabb válasz úgyis csak egy szakavatottnak mond valamit. :D
2015. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyankor befeszítem a bicepszem,hogy még tovább csodáljanak.Nőkkel a hasamat szoktam nyomogattatni.Először csak egy ujjal mernek megérinteni,de ilyenkor megfogom a kezét és ráteszem az egész tenyerét.
2015. aug. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 Sikeres szoktál ezzel lenni? :D
2015. aug. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 *Glissade* ***** válasza:
Egyik fülen be- másikon ki.
2015. szept. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Krisz85 ***** válasza:

három eset van


van aki tényleg csodálatból és elismerésként mondja

van aki fikázásból mert ő nem lenne rá képes, de szeretné, persze munka és erőfeszítés nélkül, ebből van a legtöbb



pl ez a mondat" áá én ezt nem tudnám csinálni, csinálná a a fene ezt, meg hasonlók"


na ilyenkor jön az a rész, hogy most saját magát hasonlítja össze VEled, és véleményezi magát, amikor senki nem kérdezte, ez két ok miatt lehet


csodálja hogy TE megcsináltad, vagy a saját kisebbségi érzését próbálja palástolni



Drugsbunny-tól jött egy jó idézet, ami azóta is bennem van: Az önbizalom nem más, mint az, amikor Te döntöd el mik a fontosak számodra és mik nem.


ebbe minden benne van


egyébként nem kell vele foglalkozni ha nem facebookn pozoló srác vagy, akkor ne foglalkozz ezzel, magadért csinálod nem? mások tiszteletére vágysz? vagy a saját magadéra? ha a magadéra, akkor ezt tudod kezelni, köszönd meg, mosolyogj és ... mindenkire

engem minden ismerősöm fikáz hogy 15-20 órát is edzem bringán egy héten, miért ? mert ők nem tehetik és nem akarják megtenni én meg megtehetem és meg is teszem, azt persze már nem nézik, hogy milyen feladásokkal jár a dolog, de nem is fontos számomra, mert magamért csinálom,

ahogy Arnold mondta, amikor beszóltak neki mert kijelentette hogy ő színész lesz és nem foglalkozott senkivel sem: "ezek az ő szabályaik, nekem meg vannak saját szabályaim, ami szerint élek"


ennyi.

2015. szept. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem foglalkozok vele. A múltkor megkérdezték, hogy "löttyöket" is iszol? Én meg csak mosolyogtam és mondtam, hogy igen. :)
2015. szept. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 *Glissade* ***** válasza:

Egyébként meg engem senki nem dicsér meg soha a kinézetem miatt... mármint szoktam hallani a férfiak szájából, hogy nagyon csinos vagyok, de ugye ez más. :)

Viszont azt már rendszerint megemlítik, hogy milyen jó nekem, hogy ennyiféle edzést csináltam már. :)

2015. szept. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nem, nem vagyok facebookon pózolós srác, 1 kép van amin látszik a karom, azon is megjelöltek. Engem csak az zavar, hogy ha ilyen edzés dologra terelődik bárhol a téma rögtön az én nevemet mondják, hol ott annyira nem vagyok nagy.
2015. szept. 27. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!