Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire nagy probléma ha nem...

Mennyire nagy probléma ha nem hajszálpontosan mindig az ajánlott 2g/nap*ttkg a fehérjebevitel?

Figyelt kérdés
Igen, eljött ez a nap is, hogy el tudok menni otthonról, és ha már én mondom meg mit eszek akkor már inkább eszem úgy, hogy gyúrós legyen az a kaja. Senkinek, nekem se új dolog, hogy ebben az egész dologban a hús a legdrágább, én meg diákmelókból fogok élni, szóval szorít a keret, a koliban a szobában csak sima hűtő lesz, a mélyhűtő közös de azt meg nagy taplóság lenne telepakolni 10 kiló csirkemellel az akcióból, szóval marad az aktuális akció, mert sima hűtőben úgy tudom 2 nap amíg ajánlott halogatni ezeket a dolgokat.
2015. aug. 23. 22:38
 1/8 A kérdező kommentje:
ráadásul 64 kiló vagyok 186 centihez, szóval még az sem játszik, hogy a zsír úgysem kér enni, mert az tényleg nem mert nem számottevő
2015. aug. 23. 22:39
 2/8 anonim ***** válasza:
Mèg 1 g/ttkg-al is lehet fejlődni. Ha csak az állatit számoljuk.
2015. aug. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod :) Kevesebbel is tudsz fejlődni, ez általában az a mennyiség amivel biztosan fejlődik mindenki.
2015. aug. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg törekedni rá. Én is most megyek, elvileg kollégiumban fogok lakni. Tudom, hogy szar lesz, de amennyire lehet, figyelni kell. Amúgy nem feltétlenül kell 2g/tskg. (Gondolom most állatiról van szó csak.)
2015. aug. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ja hát nyilván, növényiből sose számolom hozzá

1000ft/nap ból kéne kijönnie a kajának nagy matekozás lesz, de igazából akkor is ennyi pénz van rá, ha szemét kaját ennék aztán 1 zacskó csipsz meg kenyérfelvágott készenvagy

akkor már inkább főzök

2015. aug. 23. 22:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Ennyi. Az 1000 az tényleg nem sok, de lehet mondjuk azt csinálni, hogy több zabot eszel, és akkor több a rost, nem kell olyan sok zöldség.
2015. aug. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Napi 1000-ből már elég jól lehet kajálni.
2015. aug. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elsosorban kaloriakat szamolj.

Az szukseged a tomegnovekedeshez

2015. aug. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!