Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy nagyon helyes, izmos és...

Egy nagyon helyes, izmos és sportos srác tudna csak motiválni. :D A környezetemben nincs ilyen, most mit csináljak? :D

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy a környezetem lusta és ellenzik azt az életmódot, ami nekem fontos lenne. Visszahúznak és hiába fejlődök elmegy a kedvem és demotiválatlan leszek teljesen és senki sem húz fel. Ha állandóan izmos, kigyúrt srácokkal lennék, akiknél szintén látnám, hogy igen, ők is dobozból kajálnak, magunknak főznek, nem szidnak le, hogy "úúú fehérjét eszel és túl sok húst", akkor kicsit más hangulattal telnének a napjaim is. Ja meg a méregetés. A legtöbben kiröhögik, amit már leszarok és mások is megszokták, de kéne még ilyen ember a környezetemben, mert így sosem fogok fejlődni, ha úgy érzem, hogy nincs olyan, aki példaként felhúzna.
2015. aug. 25. 16:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Megjött a helyi megmondóember... Okoska, edzőstársat keres, de legalább nem úgy, hogy: Mariska vagyok, 21 éves, barna hajam van, valaki nem edzene velem?
2015. aug. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Edzeni, de engem a nők nem tudnak motiválni. A férfiak igen. Amikor edzek körbe nézek és, ha sok helyes pasi van a teremben egyből nagyon jó, pörgős edzésem lesz, mert jó kedvre derít. Nem akarok semmit sem. Jöttek már hozzám ismerkedni és teljesen közömbös voltam, mert edzeni akartam. De edzésen kívül meg kell ilyen ismerős, akin látom, hogy ő is így csinálja és nem csak egyedül csinálom ezt.
2015. aug. 25. 17:08
 13/26 A kérdező kommentje:
Edzeni egyedül szeretek.:) Úgy jobban koncentrálok. Csak kell valaki, aki figyel arra, hogy szépen fejlődjek és ne adjam fel.:) Én meg őt biztatnám. Sajnos csak az a férfi tud hatással lenni rám, aki be is jön.:D Vagy minimum látom,hogy tényleg izmos. A barátomnak tökéletesen jó vagyok így.... ez nagyon szép és jó, de én most diétázok és utána szeretnék tömegelni. Van egy szint, amit el szeretnék érni.
2015. aug. 25. 17:11
 14/26 anonim ***** válasza:
Izmos annyira nem vagyok, sőt... Az meg, hogy ki helyes az ugye egyéni, illetve pár évvel fiatalabb is vagyok :D
2015. aug. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Na hol laksz? :D
2015. aug. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Hozzám jössz feleségül legyszi? :D :D
2015. aug. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Elkestel.:D mar megkertek a kezem. :D
2015. aug. 25. 19:04
 18/26 anonim ***** válasza:
De azért beláthatod, hogy ez tuti romantikusabb lánykérés volt :D
2015. aug. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Francba...de ha meggondolnad magad akkor itt vagyok :D
2015. aug. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
80%
Fújj, ribänc.
2015. aug. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!