Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy nagyon helyes, izmos és...

Egy nagyon helyes, izmos és sportos srác tudna csak motiválni. :D A környezetemben nincs ilyen, most mit csináljak? :D

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy a környezetem lusta és ellenzik azt az életmódot, ami nekem fontos lenne. Visszahúznak és hiába fejlődök elmegy a kedvem és demotiválatlan leszek teljesen és senki sem húz fel. Ha állandóan izmos, kigyúrt srácokkal lennék, akiknél szintén látnám, hogy igen, ők is dobozból kajálnak, magunknak főznek, nem szidnak le, hogy "úúú fehérjét eszel és túl sok húst", akkor kicsit más hangulattal telnének a napjaim is. Ja meg a méregetés. A legtöbben kiröhögik, amit már leszarok és mások is megszokták, de kéne még ilyen ember a környezetemben, mert így sosem fogok fejlődni, ha úgy érzem, hogy nincs olyan, aki példaként felhúzna.
2015. aug. 25. 16:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"Edzeni egyedül szeretek.:) Úgy jobban koncentrálok. Csak kell valaki, aki figyel arra, hogy szépen fejlődjek és ne adjam fel.:) Én meg őt biztatnám. Sajnos csak az a férfi tud hatással lenni rám, aki be is jön."


Próbálom férfiként beleképzelni magam a női lelkivilágodba,de nem értelek.Önbizalomhiány talán? De ennek megerősítését meg ne mástól várd.

2015. aug. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Nem értelek. Szerintem a motivációnak belülről kell fakadni. Teljes mértékben le kell szarni, hogy ki mit mond, hogy akar visszahúzni. Van egy célod, és csak rajtad múlik, hogy eléred-e, vagy sem. Magadnak kell megfelelned, tehát a tükör lesz a megmondója, hogy jó úton haladsz-e vagy sem. Nem csak testben, lélekben is erősnek kell lenni. Én ezt tanultam meg a rövid idő alatt, mióta edzek.
2015. aug. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nekem is kéne egy ilyen gyúrós barát:-).
2016. márc. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat! Jó volt visszaolvasni őket. Azóta megtanultam egyedül edzeni és nincs szükségem külső motivációra. Valószínűleg csak lehúzott a párom és a családom azzal,hogy össze-vissza zabáltak mindent elöttem és sokszor nekem kellett megfőztem a szemét kaját. Nyilván nem ilyen környzetre vágyok és emiatt esett volna jól régebben,ha van egy férfi ismerősöm,aki keményen edz és ad a külsejére. Emiatt felnéztem volna rá és engem is lelkesített volna.


Azóta ezt úgy oldottam meg,hogy nem vagyok hajlandó olyan kaját főzni,ami nem fér bele egy normális étrendbe. Ha a páromnak nem tetszik az egészséges étrend majd rendel kaját magának. Együtt edzünk,mert elkezdett felfigyelni a sikereimre és ő is kedvet kapott. Én is elkezdem azt,amit ő sportol. Így ketten osztozhatunk egymás tevékenységeiben.:)

2016. máj. 11. 11:12
 25/26 anonim ***** válasza:
Szép!
2016. máj. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen motivacio kellene ,nem pedig az, hogy "Jézusom má megin ugyan azt eszed, nem vagy normalis?!" :D
2016. máj. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!