Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy nagyon helyes, izmos és...

Egy nagyon helyes, izmos és sportos srác tudna csak motiválni. :D A környezetemben nincs ilyen, most mit csináljak? :D

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy a környezetem lusta és ellenzik azt az életmódot, ami nekem fontos lenne. Visszahúznak és hiába fejlődök elmegy a kedvem és demotiválatlan leszek teljesen és senki sem húz fel. Ha állandóan izmos, kigyúrt srácokkal lennék, akiknél szintén látnám, hogy igen, ők is dobozból kajálnak, magunknak főznek, nem szidnak le, hogy "úúú fehérjét eszel és túl sok húst", akkor kicsit más hangulattal telnének a napjaim is. Ja meg a méregetés. A legtöbben kiröhögik, amit már leszarok és mások is megszokták, de kéne még ilyen ember a környezetemben, mert így sosem fogok fejlődni, ha úgy érzem, hogy nincs olyan, aki példaként felhúzna.
2015. aug. 25. 16:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Hát ha megfőzöd a kajámat :D
2015. aug. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Megfőzném és grammra pontosan lenne kiszámolva minden.:D A sajátomat is mindig megcsinálom. Bár ez csak közös háztartásban működne.:P
2015. aug. 25. 17:00
 3/26 anonim ***** válasza:
De gondolom kicsit idősebb vagy nálam :/
2015. aug. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Amúgy tényleg a kaja a legmacerásabb. De magamnak minden nap megfőzöm és elkészítem. Builder gastro segítségével.:D Este 11-kor még dobozolok. Sőőt, a páromnak is felajánlottam, hogy írok neki étrendet és csinálja velem és neki is kimérem és meg is főzöm. Vissza utasított... Ő is edz, de nincs rendes étrendje. Szerintem ezt bármelyik férfi értékelte volna, grammra pontosan elé készítve, bedobozolva....:D Nem is tudja mit hagyott ki...
2015. aug. 25. 17:02
 5/26 A kérdező kommentje:
21 vagyok.:)
2015. aug. 25. 17:03
 6/26 anonim ***** válasza:
Te is úgy vagy vele hogy a 100 gramm rizs az nem 99 és nem 101? :D
2015. aug. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Öhm, nem mert attól én bediliznék. :D Én szem mércére néha már látom már mennyi az annyi. De azért le szoktam mérni. 1-2grammot azért tévedhetek, nem attól fogok zsírosodni, hanem attól a csokitól, amit 20perce bekajáltam....:(
2015. aug. 25. 17:05
 8/26 anonim ***** válasza:
te most pasizni akarsz a barátod mellett vagy edzeni? menj le a terembe és kérj egy személyi edzőt...lehetőleg nőt.
2015. aug. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Kell a csoki néha :D Diétában nyílván nem a legjobb, de amúgy simán jó.
2015. aug. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Beteg vagyok és senki sem gondoskodik rólam. Egyedül vagyok, még a hűtő is üres. Amit láttam azt ettem most...:S De alapból ezeket betartom, de most bevásárolni nem volt energiám, sütni meg főleg nem. Majd, ha rendbe jöttem mehet tovább a diéta. Azért jó lenne egy izmos férfi, aki motiválna.:$ Minden hátsó szándék nélkül.
2015. aug. 25. 17:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!