Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen sportot űzzek hogy...

Milyen sportot űzzek hogy kockahasam legyen?

Figyelt kérdés

Mennyi ideig?

Hetente hányszor?

Mikor várható az eredmény?



2015. aug. 27. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Fuss le napi 15 km-t es egy honapon belul kockahasad lesz
2015. aug. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tizenötöt nem bírok... Tízet se
2015. aug. 27. 16:14
 3/6 anonim ***** válasza:
A testépités komoly sport, ott is lehet hasizmot csinálni, de ha már azt választod, akkor minden izomcsoportot kellene edzeni... Otthol csinálhatsz felüléseket, remélem tudod hogy kell, sok idő után csak lesz eredménye.
2015. aug. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A felülés semmit nem ér ha nincs étrended vagy nem vagy olyan fajta, akinek könnyen kockás lesz. Régen megcsináltam minden nap 100 felülést meg vagy 500 hasprést és nem lett kockás, mert az előbb említett 2 feltétel nem teljesül.
2015. aug. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Érzem, hogy a hasizmom már elég nagy, megvan, hiszem régen sok felülest csináltam. De ezt az izmot eltakarja egy másfél centi vastag hájreteg és ezt szeretném valahogy letornazni. Én az uszasra gondoltam, ha usznek akkor mennyit egy nap és hányszor egy héten? Mennyi idő után tornazom le a zsírt?
2015. aug. 28. 11:45
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
En egyesuletben uszom, es 15% a testzsirom heti 4-5 edzes mellett. Szoval a futas jobb zsiregeto, ezert irtam azt. 1. Voltam. De amugy az intenziv gyaloglas is jo, min 30percig, megallas nelkul. Ja es az etrend is fontos.
2015. aug. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!