Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Naturálként mennyi idő alatt...

Naturálként mennyi idő alatt elérhető ez a szint? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


ha nem kell zsirt égetni, hanem lehet egyből épiteni az izmot?



2015. aug. 28. 16:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

A kinézetre fókuszálás nem női hanem emberi dolog,minden ember megakar felelni kívül-belül a világnak és magának.


A zsír erőt ad?:o Ez olyan mint, hogy a zsírt átalakítod izommá.

2015. aug. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
igen, erőt ad. ugy irtam, hogy bizonyos szinten. szóval mikor nem vagy túl kövér de nem vagy olyan száraz mint az E.T. - de hát szerintem teljesen logikus, és kathi béla is ezt mondta... szálkásitás alatt amúgy is kevesebb CH-t viszel be mint amennyire szükséged lenne, persze hogy fáradtabb és gyengébb az ember. és erre értettem
2015. aug. 29. 09:22
 13/22 anonim ***** válasza:
Jó de nem azért leszel erősebb mert több zsír van rajtad,hanem azért mert a megfelelő ch beviteled megvan.
2015. aug. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
A zsír miatt egy kicsit nehezebb megsérülni, mintha romszálka lennél. Nagy súlyoknál jelent egy kis előnyt. A zsír egyfajta mechanikai védő szerepet is betölt ugyebár.
2015. aug. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
én ugy értettem az eroemeles vs kinézet-et hogy más gyakorlatokra fokuszál valaki. pl ha valaki eleg eros lesz guggolásban azzal egyutt jár egy nagy segg és combok. Ami pl szerintem nem néz ki jól és nem látom értelmét hogy órákat oljek a guggolas, felhuzasba egy novice szint fölött mikor eroemelo soha nem leszek. Azt az idot és energiát tolthetem a fesotestem edzesevel is amig a lábaimat szintentartom. Kb ugy mint az alphadestiny-s srac
2015. aug. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
kicsit elkanyarodtunk a témátol :D
2015. aug. 30. 19:29
 17/22 anonim válasza:
durva de aki a képen van azt ismerem XD és nemrég láttam ezt a képet szóval kicsit meglepett h a gyk-n látom viszont XD amúgy ez egy év munkája meg rohatt sok kaja és igen naturál
2015. aug. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Egy év alatt nem valószínű, hogy gyógyszermentes fejlődésről van szó. :) Kivétel persze, ha csak néhány centivel volt kisebb az év elején annál, mint ami a képen van...
2015. aug. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
1 év?Akkor az ismerősöd nem natural :)
2015. aug. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Látod ennyit számít a genetika. Miért ne lehetne naturál? azért mert egyes emberek nem jutnak el a kívánt szintig az nem jelenti azt, hogy más nem fog.
2015. szept. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!