Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Naturálként mennyi idő alatt...

Naturálként mennyi idő alatt elérhető ez a szint? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


ha nem kell zsirt égetni, hanem lehet egyből épiteni az izmot?



2015. aug. 28. 16:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ez már nem annyira natúr szint.
2015. aug. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Miért nem annyira natúr szint? :D Hihetetlen, hogy milyen kishitűek az emberek, bár inkább lehet ez összefüggésben azzal, hogy semmit nem értenek se az edzéshez, se a kajához.


Honnan tudjuk, hogy meddig tart? Lehet, hogy nekem 4 év, lehet, hogy neked 10. Vagy fordítva. Vagy a harmadik embernek 2, és még jobban is néz ki ugyanekkora izomtömeggel.


A legtöbb amit tehetsz, hogy nem osztott edzéstervet követsz és a céljaidnak megfelelően kajálsz. Kinézetért edzeni pedig értelmetlen, szerény véleményem szerint.

2015. aug. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Pár év.
2015. aug. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
2. Te milyen edzéstervet követsz?
2015. aug. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Teljes test, elsősorban erőre koncentrálva.
2015. aug. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
3-5 év.
2015. aug. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem profi sportolo és amiatt edz erőre. Akkor szerintem egy novice szint fölött naturálban inkább érdemes kinézetre edzeni és nem erőemelésre. Az alap erőszinted meglesz ami abban segit majd hogy egeszseges legyel, jo inzulineezekenyseged legyen, erosek legyenek a csontjaid es azon kivul viszont az életminőségedet szerintem jobban növeli egy jó test, mint +100-200 kiló az összetettedben.
2015. aug. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Azért 300 kg-t felhúzni sem olyan szar. :D


Kinézetért edzeni szerintem elég nőies dolog, ahogy ezt már sokan megfogalmazták, köztük Jason Blaha is. Persze ez nem azt jelenti, hogy úgy kell kinézni, mint egy rakás szar, de abszurdnak tartom, hogy valakinek a kinézet legyen a fő fókusza. A kinézet csak "mellékhatás" kellene legyen.

2015. aug. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
viszont a testzsir százalék egy bizonyos szinten erőt is ad, szóval ha csak az erőt nézzük, és ne mvagyunk zsirdisznók, fölösleges szálkásitani. pedig mennyivel szebb és esztétikusabb egy NORMÁLIS szárazság.
2015. aug. 29. 00:43
 10/22 anonim ***** válasza:
10% fölött nem lesz bajod, bár erős túlzás azt kijelenteni, hogy a zsír erőt ad. :D Mennék vissza 30%-ra azonnal. :D
2015. aug. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!