Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mindenki azt mondja hogy az...

Mindenki azt mondja hogy az étrend nagyon fontos és ez nélkül nem is működik . De akkor Paul 'coach' Wade a börtönben hogy tudott magára 6 hónap alatt nagyon sok izom tömeget felszedni?

Figyelt kérdés
Nem hiszem hogy a börtönben olyan jó étrendet tudott volna vezetni..

2015. aug. 29. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Hagyjuk már Pault, az a könyv ilyen szempontból egy kamu.

A semmiből nem lesz izom, fogadd el!

Valszeg tolta mellette a cuccokat.

Másrészt tud eleget pihenni.

2015. aug. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Paul nem is létezik.
2015. aug. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy az a könyv egy kitalált személyről szól...

majd folytassuk ott, hogy a börtönökben kimondottan jó főtt kaja van, nem pedig szárazkenyér és víz...

2015. aug. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 - palilaci - ***** válasza:
88%
210 egykezes fekvotamaszt es kozben 90 egykezes huzodzkodast tudok lenyomni +20kg-val pedig eletemben eloszor probaltam ezeket meg. Le is irom egy konyvbe amit nehany szakival es egy marketingessel irok meg. A fele amugy csak fikazas lesz es az Én szemelyemet fogja dicsoiteni. Ha megveszed es elolvasod mar azzal +5kg izom lesz rajtad. Higgy nekem haver, igaz nincs kint egy kepem se de kipattintottam magam nehany egykezes guggolassal.
2015. aug. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#3

Ne legyél te abban olyan biztos.

2015. aug. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
de igen biztos vagyok benne...
2015. aug. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

#6

inkabb nem kellene

2015. aug. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Mindenki azt mondja hogy az étrend nagyon fontos és ez nélkül nem is működik . De akkor Paul 'coach' Wade a börtönben hogy tudott magára 6 hónap alatt nagyon sok izom tömeget felszedni?"


Vajon miért mondják? Nem nehéz kitalálni. Azért, hogy eladják a fehérjeport meg a tömegnövelőt. Az izomépítéshez nem feltétlen kell rengeteg fehérje.

Wade-ről meg még egy fotót se láttunk.

2015. aug. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#7 ha már kötözködsz fejtsd ki.. amúgy meg előre megmondom, nincs igazad..
2015. aug. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Fehérje elengedhetetlen az izomépítéshez, aki mást mond az hazudik. Plusz az sem mindegy, hogy milyen minőségű. Se nem a fehérje készítménysek se nem a tömegnövelő készítmények nem érnek semmit, és nem is érdemes megvenni, amíg nincs az embernek egy normális étrendje, amit eltervez, kiszámol, stb. Étrend nélkül nincs fejlődés! Nem értem, hogy miért nem lehet ezt felfogni, megérteni?! A fegyencedzést meg hagyjuk, mert körül-belül annyira valóságos mint a Barátok Közt.
2015. szept. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!