Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek ezekkel össze...

Szerintetek ezekkel össze lehet állitani egy jó edzéstervet?

Figyelt kérdés
Ami rendelkezésemre áll: Box zsák,Futópad,Súlyzók(egykezes,franciarúd,bench pad).Szeretnék egy olyan edzéstervet össze állitani ezekből hogy egy edzésnél mind 3at használjam,pl.10 perc futás,utána 10 perc box,utána meg 10-20 fekvő stb..valaki tuddna ajánlani valami hasonlót?

2015. aug. 27. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon idióta elképzelés, edzeni nem így kell.


Amúgy 2 db egykezes, 1 db kétkezes rúddal, cserélhető súlyokkal, egy fekpaddal és egy húzódzkodó/tolódzskodó rúddal mindent meg lehet edzeni, másra nincs is szükség.


Futni meg a szabadban kell.


Olvasd el az alapismereteket és a Sárga kapszula c. könyvet.

2015. aug. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem idióta elképzelés, szerintem a Kérdező állóképességet akar fejleszteni köredzéssel.

Én így csinálnám:

-Bemelegítés


-Boxzsák 3 perc

-Vállból nyomás egykezessel

-Húzódzkodás/Evezés

-Fekvenyomás

-Guggolás vagy guggolásból felugrás

-Lábemelés/Hasprés/Lebegőülés


-Levezetésnek 15 perc tempós futás


-Nyújtás



A lényeg, hogy egyből mész a következőre. A körök között pihenhetsz 1-2 percet. Egy kör akkor ér véget amikor minden gyakorlaton végigmentél. A gyakorlatok darabszámát rád bízom.

2015. aug. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Tegnap igy csináltam és eléggé ki is fáradtam: 3 perc Box,3 perc fekvő(az kb 3x 10),3 perc futópad(kb 7 km/h -val) ezt a kört 4x megismételtem kb 1-2 perces pihenőkkel és nagyon ütött :)
2015. aug. 28. 10:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak semmi köze a testépítéshez, te pedig ebben a kategóriában tetted fel a kérdést.
2015. aug. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!