Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A zöld Danabolt lehetne...

A zöld Danabolt lehetne szedni CSAK edzés napokon?

Figyelt kérdés
Csak másnap szoktam edzeni.Pihenő napokon nem szeretném szedni.
2015. aug. 30. 19:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem kéne. De te tudod. Amúgy vannak erre módszerek, hogy hogyan kellene szedni, de nem fogom leírni, mert büntetendő.



Üdv,KOX

2015. aug. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Amúgy a zöldről meg úgy tudom, hogy valahol Kelet-Magyarországon terjedt el először és megfestett gipsz volt. Az eredeti kék, nem zöld meg ilyenek.



KOX

2015. aug. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Zöld dana meg kék dana meg társai fszság az egész.. Ne szín alapján keress, az újak - amik hatnak is valamennyire - már fehérek.

Hogy válaszoljak is, lehetne de konkrétan semmi értelme nem lenne methát önmagában szedni, nem hogy még abban is napokat kihagyni. A profiknál láthatod hogy edzés előtt szedik, de náluk megy más is.

2015. aug. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Eredeti Danabol nincs, a profik nem használnak Danabolt, kérdező neked is felesleges, főleg ilyen hozzáállással.
2015. aug. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Volt osztály társam is zöld stanát nyomot. 100db szedet be két hétig nem jött suliba, két hét alatt látványosan nőt. De tiszta agresszív lett tőle, szerintem nem éri meg.
2015. aug. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#4 hát pedig képzeld el használnak methát a profik is:)
2015. aug. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem nincs gyakorlati tapasztalatom, de nagyon utána olvasgattam a témának és ezért nem játszok ilyen mérgekkel.

Ha csak minden másnap szeded, ugyanúgy lelövöd a saját hormontermelésed, csak sokkal gyengébb eredménnyel mivel a magas tesztoszteron szint az izom megtartáshoz és épitéshez is kellene a pihenéskor.

A másik: a meta nagyon sok vizet és erőt hoz, aromásodik ezért csak rövid ideig használják, és ha nincs kombinálva ügyesen a kúra vége másik enyhébb anyaggal, se hormonvisszaállitás nincs, akkor szinte SEMMI nem marad belőle.

2015. aug. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#6 Csak nem Danabol néven.
2015. aug. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#7 *aromatizálódik :) aromásodni nem ezek szoktak

#8 én metháról beszéltem általánosságban, mivel az a Danabol hatóanyaga. Most hogy melyik zuglabor minek kereszteli az az ő dolga..

2015. aug. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Profik biztos, hogy nem zuglaborban gyártottat tologatnak.
2015. aug. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!