Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretném kiegészíteni a...

Szeretném kiegészíteni a fehérjebevitelem. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Saját testsúlyos edzést végzek. 80kg és 181cm vagyok, néhány kg súlyfelesleggel. Napi fehérjebevitelem 100-120g között mozog, ami szerintem kevés. Jó lenne még 60-70 grammal megtoldani, tömegelés céljából. Mit ajánlotok?

2015. aug. 31. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100 whey protein professional , csirke , marha, hal. Mehet sertés is ezekben is van rengeteg fehérje. Első sorban állati fehérjét fogyassz. De nem tudom mit eszel, azért le írhattad volna. Mehet sovány túró,tojás meg ilyenek...
2015. aug. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Reggelire 6 tojásos rántotta, benne kolbász vagy szalonna, zöldség. Ebédre és vacsorára 200g hús, általában csirke vagy sertés, hozzá köret, saláta.
2015. aug. 31. 14:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha saját testsúlyos edzést végzel otthon, akkor neked azt ajánlanám, hogy keres rá a következő honlapra: Otthoni testsúlyos edzés és étrend-kiegészítők -shop builder.hu

Olvasd el ezen a honlapon az ezzel kapcsolatos cikket, ott több információt kaphatsz a kérdésedre. Sőt, ha még lenne azzal kapcsolatban kérdésed további választ is kaphatsz ott a szakértöktől.

2015. aug. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. aug. 31. 16:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Sertésből a lapocka mehet. Az oké de ez csak 3 étkezés jobb lenne 4-re legalább felosztani. De ez csak az én véleményem , te tudod hogy neked hogyan jó.
2015. szept. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Munkám miatt nem mehetek el kétszer szünetre, max úgy tudnám megoldani a napi 4 étkezést, hogy hazaérek este 6-kor, kaja, utána edzés, utána megint kaja, ami szerintem nem a legjobb megoldás.
2015. szept. 2. 10:33
 7/7 anonim ***** válasza:

"Munkám miatt nem mehetek el kétszer szünetre"


Mi az hogy nem mehetsz el, kétszer szünetre? Nem hallottam még ilyen munkahelyről, de felvilágosítanál hogy munka alatt legalább 2-3 kaja szünetet kell hogy tartsatok. Nem csak a túlélés szempontjából, hanem a munkavégzés szempontjából így nem lehet 100% munka folyamatot létesíteni. Ahhoz hogy jól dolgoz enni kell , energiára van szükséged. Reggel mehet a kaja munka előtt, majd a munkába ez így eddig 2 étkezés. Mivel mész a munkába? Amivel, mész ott eszel hazafele, ez így már három. Haza jössz edzés után eszel ami már 4 étkezés. Vagy csinálhatod úgy is reggel eszel, majd munkába menet eszel, munkába eszel , haza jössz és eszel. Juj de nehéz volt.

2015. szept. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!