Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem tudok hízni. Ha megvan a...

Nem tudok hízni. Ha megvan a napi szénhidrát- és fehérjebevitelem, akkor ehetek mellette bármit?

Figyelt kérdés
Szó szerint semmitől nem hízok. Régebben, még mielőtt edzettem kb. 2 naponta ettem csokit, de volt, hogy naponta. Gumicukor és Chips is elég sok volt.Az lenne a kérdésem, hogy most ehetek-e ilyeneket, ha úgyse hízom el. Egyébként nem vagyok drasztikusan vékony, és nincs rajtam leadandó felesleg sem, sőt már izmosodom is. 165cm/51 kg

2015. júl. 22. 12:11
 1/10 Nánási Eszter válasza:
50%
Ha hízni akarsz egyél este hízlaló ételeket . Állítólag ha este eszel többet hízol .
2015. júl. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem karok hízni, csak az lenne a kérdésem, hogy problémát okozna-e az edzésemben, ha néha! megennék egy csokit például.
2015. júl. 22. 12:29
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

80%-os csokik teljesen egészségesek, a sima csokik csak a vércukrodat fogják megborítani, amúgy eheted.

Chips sima krumpli, egy rakás sóval és olajjal, de gondolom nem kiló számra eszed.


Nekem ezek simán beleférnek ha mellette normális az étkezésed.

2015. júl. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az vagy amit megeszel, azok az anyagok épülnek be a létfontosságú szerveidbe.. Ha mérgeket és szemetet eszel, akkor a mérgek és a szemét fog beépülni, leragódni, felgyűleni... Ha neked mind1 meddig élsz és milyen minőségben, akkor nyugodtan zabálj össze minden szart.
2015. júl. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2015. júl. 22. 12:45
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezek mikrotapanyagokban szegeny kajak amikbol konnyu sokat enni. Ezert elofordulhat hogy ha tul sok ilyet eszel nem marad hely a mikrotapanyagokban gazdag kajaknak es meghizol mert tul sokat eszel.

Miutan te mar megeszed a napi tiszta kaja mennyiseget igy a mikrotapanyagokhoz is eleghez jutsz valamint pont kaloriapluszba kerulni nehez neked ezert a racionalis döntés az lenne reszedrol ha több ilyen üres kaloriat ennél

2015. júl. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Aha. A chips mellé mehet a naponta 3x250g a gumicukor is abból a Haribot ajánlanám. Csokiból csak fél táblát egyél meg de azt szigorúan 1.5 óránként. Edzés előtt, közben, után mehet a Pepsiben oldott Jumbo(zöld) Lefekvés előtt ne felejtsd a libamájat... és kitartás!
2015. júl. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Cabelas_xD ***** válasza:
Figyelj, ne hallgass az előbbi válaszadókra, mert némelyikre ráférne egy kisegítő iskola.
2016. jan. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Cabelas_xD ***** válasza:
írd le nekünk, hogy mivel egészíted ki a napi szénhidrátbeviteled.
2016. jan. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Cabelas_xD ***** válasza:
Utolsó, rajtad nagyon röhögök :))))))))))))))
2016. jan. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!