Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 1-2 hónapot tömeget növeltem,...

1-2 hónapot tömeget növeltem, most pedig szeretném leadni a felesleget mert van egy kicsi szóval 1 hete minden reggel futok 4 km-t + hasra edzek 10-15 percet?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=44mgUselcDU

177cm

67kg

Szeretnék teljesen szálkás lenni majd csak utána tömeget növelni ,kérdésem hogy ezt jól csinálom-e?


2015. szept. 4. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak a lényeget nem írtad, ugyanis a diétán múlik az egész. Ha nincs precízen belőtt étrended, a fene megette az egészet.
2015. szept. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tömegeléskor és szálkásításkor is ugyan úgy edzünk, a különbség az étrendben van.


Egyébként eddig nem edzettél hasra, hogy most külön kiemeled?

Azt tudod, hogy helyi zsírégetés nincs?

2015. szept. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát ömm ezért futok 4km-t de gondolom hasizmozni se rossz ,étrendem van és volt is ,most reggel zabpehely utána edzés ,edzés után tonhal+fehérje ,ebédre ami van ,vacsira meg csirkemell kb.100gramm
2015. szept. 5. 10:42
 4/6 anonim ***** válasza:
4km futás az kb bakfitty.. időben mérjük az aerob tartományú mozgást nem km-ben... heti legalább 3*40-60perc aerob tartományú testmozgás, természetesen megfelelő szálkásító étrend mellett... ennek a hasizmozásnak meg kb semmi értelme... a teljes testet eddzük, és nincs különbség szálkásító és tömegnövelő edzések között.
2015. szept. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké köszi ,ma már 40 percet futottam ,mindennap futok ,először kevés testzsír%ot szeretnék elérni ,majd csak utána tömeget növelni
2015. szept. 5. 15:21
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy csak a hasamon van egy kicsi felesleg szóval nem látszódik az alsó 2 kocka. Kezem ,mellem ,hátam is szálkás/izmos ,csak a 6 kocka nincs meg ,ezt szeretném elérni
2015. szept. 5. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!