Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik Walden Farm terméknek...

Melyik Walden Farm terméknek van emberi fogyasztásra is alkalmas ÍZE?

Figyelt kérdés

Hogy az összetevői mennyire alkalmasak emberi fogyasztásra, abba ne menjünk bele, meg annyira nem is érdekel ketogén diétában.


Az érdekelne, hogy melyik édes ízű terméküknek van vállalható íze, és melyiktől nem fogsz sugárba hányni az első falat után. A csokis mogyoróvaj - mondjuk úgy -, nem jött be.



2015. szept. 8. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem (v)ettem még, de eddig a kötelező marketing szövegeken kívül még sehol nem olvastam róluk jót, senki sem dicsérte egyiket sem.
2015. szept. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eper,BBQ,karamell ilyen sorrendben viszik őket a boltok polcairól. Mindenki ezeket mondja aki használja őket.
2015. szept. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A csokinak van valami "növényi" utóíze valóban, de a karamell az flawless. A BBQ-ból a simát próbáltam, nekem az nagyon édes, olyan mint egy agyoncukrozott füstölt paradicsomszósz.
2015. szept. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én a csokit és epret próbáltam az öntetek közül. Eper finom volt, a csoki már kevésbé. Nem az a csoki íz amit vártam, és fura utóíze is volt...

És nem érdemes magában megkóstolni egyiket sem, úgy mindnek rosszabb az íze, mint valamivel együtt.

Azóta próbáltad már valamelyiket?

2016. febr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ezersziget öntet szerintem egész jó:) de a mogyoróvaj borzalmas
2018. márc. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!