Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzés előtti teljesítmé...

Milyen edzés előtti teljesítményfokozót használjak, hogy többet bírjak?

Figyelt kérdés

Lassan 10 hónapja nem edzettem anyagi és egyéb okok miatt. Hát, gyönyörűen visszaestem majdnem a teljesen kezdő szintemre. Zsír természetesen maradt és jött is, így egy minimális izom is maradt, de ez teljesen elenyésző. Volt már ilyen, hogy huzamosabb idő után újra edzettem és sokkal kevesebbel súllyal bírtam edzeni. Engem ez olyan szinten demotivált anno, hogy terembe sem volt kedvem járni. Nos, most nem szeretném ezt az érzést, ezért kipróbálnék valami edzés előtti dolgot, ami dobna a teljesítményemen már a kezdeteknél. Mit ajánlotok így hirtelen? Az ár mindegy. Szeretnék közben a tömegelésem elején egy kreatin kúrát is, aztán tavasz közepéig majd még egyet, hogy utána júliusig diétázhassak. Étrend rendben lesz és van is.

Szóval?


2015. szept. 15. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen szer nincsen. A neve: kitartás. Ja , és önmagad elfogadása elsősorban, így ahogy vagy! Ezen pedig lehet változtatni.. ha áldozol rá... időt, energiát, pénzt stb.
2015. szept. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Valter6672 ***** válasza:
Attól függ mennyire tolerálod a stimulánsokat. Én ittam már sokfélét. Ha tudsz vegyél 1adagosakat, és azzal tudzs kísérletezni melyik jön be neked. Kezdésnek egy nitroxot innék.
2015. szept. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!