Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jol csinalom, vagy valamit...

Jol csinalom, vagy valamit valtoztatni kene?

Figyelt kérdés

18 eves vagyok. Kb 180cm es ~85kg.

Jelenleg heti 5x jarok konditerembe a baratommal. Ket oraiv vagyunk altalaban es minden nap mas-mas testredzre edzunk. Edzes vegen meg kardio/hasizom van.

Osszeallitott egy etrendet amely szerint:

reggel 70g zab.

tizoraira viszek mindig ~100g rizset es 130g grillezett/rangtott csirke/hal+1paradicsom

delutan 1-2ora fele ujra 100g rizs es 130g hus (mikor milyen kedv aszerint vegyitem is. Ehhez viszont adok salata mixet, majonezzel.

utana edzes majd haza gyorsan eszem az elozoekhez hiven, este 22ora fele meg altalaban valami lazabb (175g turo+banan ha kivanom).

Napkozben zoldteabol 1litert fogyasztok tobbi mind savas viz. (Bubis)

Nagyon bizom a baratomban csak szuleim annyit mondogatjak h ettol nem fogok fogyni meg kritizalnak, es probalnak megtorni.

Ugye nincs igazuk, jo fele haladok?

(Ui: celom az lenne h izmot epitsek magamra hasambol ledolgozzak es atalakitsam "mindet" izomma. Akinek nem esett volna le, lenyegeben 3x etkezem. Koretekbol van: Hajdina,rizs,barna rizs,salata,pufi rizs,borso (neha piritott mogyival keverve). Husbol:csirke/hal. Ezeket grill/panirozva csinalom. (Alt grillen oliva olajjal.)

Elore is kossi a segitseget.



2015. szept. 16. 09:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Eléggé jól edzünk, én nagyon bízom benne, mivel jó pár éve csinálja. Edzést azért mindig utána jó pár napig érzem, ott ahol kell.

Nem aerobik edzést tartunk. (ha ez vicc akart lenni, akkor bocs, nem esett le c: )

Majonézt már nem eszem, helyette natúr joghurtból egy keveset szoktam ráfolyattatni a salira, csak úgy szimplán.

Borsót miért offoljam?

Grillezni már nem olvivával szoktam, hanem bepácolom a húst, és egy az egyben rávágom a grillre. (később tudtam meg, hogy nem is kell alapból rá olaj a grill miatt.)

Köszönöm a választ! :)

2015. szept. 27. 22:43
 12/12 Krisz85 ***** válasza:
Borsót miért offoljam? nézd meg a borsó tápanyagösszetételét, és cukortartalmát, rájössz, kb olyan mint a kukorica, láttál már disznót?!
2015. szept. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!