Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mitől lettem ilyen agresszív?

Mitől lettem ilyen agresszív?

Figyelt kérdés
Szóval mindig is nyugodt mosolygós gyerek voltam. De mostanában elég ha valaki, csak hozzám szól... Nem panaszkodásból otthon vannak, családi problémák évek óta mindig én voltam a fekete bárány. De ehhez már tökre hozzá szoktam, szinte le sem sz*rom úgy is nem sokára költözöm. 6 hónapig csináltam saját súlyzós edzés ebből, 3 hónapot súlyzós edzést. Normális étrend és étrend kiegészítőt használtam egyedül. Múltkor is csirkémet sütöttem erre belém kötnek , szétvertem a hűtőt utána már le nyugodtam. Hiába megyek ki rágyújtani vagy sétálni egyet, nem nyugtat kicsit sem. Próbálom ezt inkább hasznosítani , de mikkor edzésre kerül a sor nem vagyok ideges. Talán a tesztoszteron megemelkedése miatt lehet?

2015. szept. 16. 13:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kor?
2015. szept. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
19
2015. szept. 16. 13:46
 3/12 anonim ***** válasza:
nem a tesztoszterontól van, hanem azért, mert egy barom tinédzser vagy, aki 3 hónap edzés után azt hiszi, valaki.
2015. szept. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Beszólás meg volt.:) Én egy szóval sem írtam hogy nagynak érzem magamat. Csupán meg kérdeztem mitől lehet ez. Nem állok le veled vitatkozni, mert így monitoron keresztül lehet nagy a szád.:)
2015. szept. 16. 15:00
 5/12 HarciCsiga ***** válasza:
Nekem is szokttak lenni hasonlok ritkan en is inkabb targyakon toltom ki mint embereken, szerintem ez azert van mert egyszeruen gyokerek az emberek csak amig nincsen viszonylag egy kotottebb idobeli rutinod addig konnnyebb leszarni a gyokerseget.
2015. szept. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amikor anyámék tavaly ősszel marták egymást, akkor megfogtam a hasizom erősítő szerkentyűt a szobában és a falhoz b*xtam. Előtte a hangszórót vertem szét. Néha sikerül tízig számolni és higgadtan gondolkodni, ilyenkor mondogatom magamnak, hogy ha szétversz valamit azzal semmit nem oldasz meg, de egyszerűen van amikor nem bírok megállni. Mindig is ilyen voltam, edzés ide vagy oda. Az edzés még segít is, mert ha edzek, akkor lehiggadok. Talán a stressz, talán gyengék az idegeim, a fene tudja. Most egy ideje nem vertem szét semmit. Szerintem hallgass komoly zenét, az lenyugtat. Vagy beszélgess a problémáidról valakivel.
2015. szept. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

megkérdezted, én meg válaszoltam, ha nem tetszik, akkor nem tetszik.


minden normális férfiban van tesztoszteron, mégsem viselkednek egy hisztis p1csa módjára. Te meg igen.


Na vajon miért?

2015. szept. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 7. Én nem haragszom sőt nem is sértődtem meg. De valahol le kell vezetnem, valamin ki kell adnom. Nem embereken szeretném, le vezetni inkább valami tárgyba. Most szerintem attól, nem lesz semmivel sem jobb ha nem vezettem le, sőt rosszabb lesz.
2015. szept. 16. 18:00
 9/12 A kérdező kommentje:
tárgyon*:)
2015. szept. 16. 18:01
 10/12 anonim ***** válasza:
Primitívek vagytok mind. Az ember nem állat, kontrlolláld magad, sosem volt még dühkitörésem és soha nem is lesz ha nem akarom. Egyszerűen bénák vagytok aki ilyen csapdosós, meg ezt-azt szétverős...
2015. szept. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!