Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatintól lehetek agresszív?...

Kreatintól lehetek agresszív? Esetleg glutamintól?

Figyelt kérdés
2014. febr. 18. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
nem
2014. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
DE ha rádborul a por akkor nagyoin ideges leszel
2014. febr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%

Ezért jöttél ide? :D

Ürügyet keresel hogy hol keménykedj?

2014. febr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Válaszért jöttem, csak neked ez nem esett le!
2014. febr. 18. 22:22
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem, nem lehetsz, sajnos a személyiséged ilyen.
2014. febr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Pontosan. A vérmérséklet az biztosan megvan valahonnan, de nem ezektől a kiegektől, afelől nyugodt lehetsz.

Na, nyugvás van öregem, nem kell mindenen felb4szni magunkat, de ha mégis, akkor legalább keressük jó helyen a forrását a problémának, de nem ilyen ártalmatlan kajákon. Ez majdnem olyan, mint amikor a kisiskolások viszik a porcukrot műanyagzacskóban és mondják, hogy "nézd, kokó", csak ők még ennyire sem hiszik el arról a cuccról a képzelt hatását, mint te ezekről. Ezek lóf4sz anyagok ilyen szempontból, ettől nem leszel agresszív, sem a gyúrástól, ennek pont le kéne vezetnie a fölös energiáidat.

2014. febr. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Elkezdtem keratint és glutamint szedni és 2 hét után tök ideges lettem minden kis dologtól.

Most meg ott tartok, hogy néha csak úgy összevernék valakit, csak mert hangosan beszél, vagy rámlóg a buszon a táskája pántja...

2014. febr. 18. 23:13
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor is más tekeri fel az agyadat, vagy placebo hatás miatt bebeszéled magadnak a kiegeket, mint okozókat.
2014. febr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem lehet, mert pont fordítva volt.

Agresszív lettem, és akkor kezdtem el gyanakodni.

Am régebben szedtem kreatint és nem voltam ilyen. Ezért is kérdeztem rá inkább.

2014. febr. 18. 23:24
 10/12 anonim ***** válasza:

végülis csak 8 ember mondta, hogy nem attól van, de hajtogathatod még a magadét....


Ha feszült, és agresszív vagy, akkor annak oka van, csak valahol egész máshol keresendő.

2014. febr. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!