Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mitől lettem ilyen agresszív?

Mitől lettem ilyen agresszív?

Figyelt kérdés
Szóval mindig is nyugodt mosolygós gyerek voltam. De mostanában elég ha valaki, csak hozzám szól... Nem panaszkodásból otthon vannak, családi problémák évek óta mindig én voltam a fekete bárány. De ehhez már tökre hozzá szoktam, szinte le sem sz*rom úgy is nem sokára költözöm. 6 hónapig csináltam saját súlyzós edzés ebből, 3 hónapot súlyzós edzést. Normális étrend és étrend kiegészítőt használtam egyedül. Múltkor is csirkémet sütöttem erre belém kötnek , szétvertem a hűtőt utána már le nyugodtam. Hiába megyek ki rágyújtani vagy sétálni egyet, nem nyugtat kicsit sem. Próbálom ezt inkább hasznosítani , de mikkor edzésre kerül a sor nem vagyok ideges. Talán a tesztoszteron megemelkedése miatt lehet?

2015. szept. 16. 13:30
1 2
 11/12 HarciCsiga ***** válasza:
Kedves utolso mindenki mashog vezeti le a feszultseget annak en se latom ertelmet hogy masok elott provokaljam magam, de az ember tul magas piedesztara emeli magat nem kulonbozunk mi annyira az allatoktol mint ahogy azt gondoljuk ugyan ugy nem tudunk semmit.
2015. szept. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egyé' csokit
2018. márc. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!