Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fegyencedzésben mellizomra...

Fegyencedzésben mellizomra csak fekvőtámasz van és én úgy hallottam hogy fekvőtől nem igazán jön föl izom. Akkor most?

Figyelt kérdés
76 kg vagyok, jártam terembe is csak most abbahagytam és elkezdtem a fegyemcedzést. A könyvbe csak fekvőt írtak és én úgy hallottam fekvőtámasztól nem lehet izmosodni.Akkor most mi van?

2015. szept. 20. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha progressziven csinalod lehet izmosodni. Csak lassan es csak egy bizonyos szintig.

Ha izmosodas a celod jarj terembe. Ha az a celod hogy vagánykodhass a sajat testsulyos gyakorlatokkal akkor a fegyencedzest csinald.

2015. szept. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Főleg,hogy a Fegyencedzésben a karok test melletti fekvő van preferálva,vagyis a tricepsz fekvőtámasz.A mellizomzatot fejlesztő széles fekvőtámasz csak említve van a fejezet végén mint lehetőség.Súlymellény,fekvőtámasz bak,magasított lábtámasz és széles fekvőtámasz gyakorlat amivel lehet rendes fejlődést is elérni mellre.
2015. szept. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tolódzkodj, használj súlymellényt.
2015. szept. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!