Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Létezik ilyen tömegnövelő?

Létezik ilyen tömegnövelő?

Figyelt kérdés
Olyat keresek ami nincs tele cukorral. Bár ilyet én nem találtam vagy csak keveset kerestem. Létezik ilyen?
2014. máj. 18. 15:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha írsz olyan kristálycukrot ami nincs teli cukorral, akkor ajánlok olyan tömegnövelőt amilyet kérsz.


Tömegnövelő = fehérje + cukor (vagy valamilyen gyorsan cukorrá lebomló szénhidrát)

2014. máj. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Van: MHP up your mass:

alacsony glikémikus szénhidrátvegyület (árpa, zab, zabrost), PROBOLIC™: folyamatos felszabadítású proteinkeverék (SuproŽ-szójaprotein-izolátum kalcium-foszfáttal és leticinnel, kalcium-kazeinát, búzaprotein-koncentrátum)


csak ebben meg szója is van, mint fehérjeforrás, de van akinek ez nem gond.

Egyébként a legolcsóbban úgy jössz ki, ha veszel proteint és ahhoz teszel pl zablisztet vagy palatinose-t.

2014. máj. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Amelyikben nincs cukor, az már nem tömegnövelő(értsd: edzés utáni visszatöltésre alkalmas komplex táplálékkiegészítő formula), hanem étkezéshelyettesítő, amolyan lassú ch+fehérjepor.
2014. máj. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Erről mi a véleményetek?


[link]


Ennek nem találok cukrot az összetevőjében. Vagy ennek van valami buktatója?

2014. máj. 18. 15:21
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szénhidrát Komplex (dextróz, maltodrexin, fruktóz, ribóz, izomaltulóz (Palatinose).


Dextróz: szőlőcukor, fruktóz: gyümölcscukor, ribóz: a természetben előforduló öt szénamotos cukormolekula

A malto is cukorként viselkedő un félcukor. Szóval ez mind cukor attól még, hogy nem ez a szó van leírva.

De ettől még edzés utánra a gyors ch kell a visszatöltés miatt. Napközbenre viszont nem ajánlom. A nitro gain amúgy sem egy jó cucc, kevés a fehérje benne.

Azt csináld amit írtam. vegyél külön proteint és ahhoz menjen edzés után pl dextróz vagy malto,napközben meg tehetsz a fehérje mellé összetett szénhidrátot. De ez sem kellene ha meglenne a tápanyagbeviteled szilárd kajákból.

2014. máj. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hmm.. ez a trükk, tehát a magyar lakosság hiába olvas összetétel listát.
2014. máj. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
igen, sokan ezt nem veszik figyelembe, hogy nem csak a magyarul leírt cukor a cukor. :)
2014. máj. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Így már értem! :)


Biztos hülyének néztek de ettől leszek tapasztaltabb.


Köszönöm a válaszokat!

2014. máj. 18. 15:46
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ezzel nincs gond, ha kérdezel és utána még meg is érted a választ. Akkor van gond, ha nekiállnak felháborodottan vitatkozni a kezdők, mert nem pont azt a választ kapták, amire gondoltak. Pedig mi csak jót akarunk. :)
2014. máj. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Olyat tudsz meg csinalni hogy veszel sima fehérjet és youtube-rol nezel egy tomegnovelo receptet.

A kaja nem lesz jobb ha leturmixolod de konnyebb lesz ledonteni. És ez a tomegnovelo lenyege :D

2014. máj. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!