Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzőterem dilemma, mit gondolt...

Edzőterem dilemma, mit gondoltok erről? (lent)

Figyelt kérdés

Nem egy hű de nagy dologról van szó, de érdekelne az edzőterembe járók véleménye.

Mivel még diák vagyok (20/L) nincs keresetem ugye, fehérjét pl gyűjtött zsebpénzből veszek. Amíg tanulok egyelőre ennyi, erre van pénzem.

Vagyis az edzőterem már nem fér bele, itthon szoktam edzeni (szerintem értelemszerű, hogy inkább a fehérjét veszem meg, mint a kondibérletet).

Van pár súlyzóm (ezek csak ilyen 3-5 kilogrammosak, tehát nem nagy súlyok), de egyébként saját testsúlyos edzést csinálok, intervallumedzést. Guggolni, húzódzkodni, vagy akár hasra edzeni itthon is tudok. És ami azt illeti én jól is érzem magam itthon. Persze, biztosan motiválóbb egy jól felszerelt konditeremben edzeni, mint a saját szobádban egyedül, de nekem egyelőre nincs bajom vele.


Szóval a helyzet az lenne, hogy mint megkaptam: konditerem nélkül semmire sem megyek, ugyanilyen formátlan maradok, azzal hogy itthon lébecolok edzést imitálva még nem viszem semmire, és egyéb kedves dolgok.


Ti erről mit gondoltok?


2015. szept. 26. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt, hogy ha te úgy érzed, hogy neked így működik, akkor sz.rd le mások véleményét.

Mindig lesznek emberek akik elitnek érzik magukat és mindenkinek megmondják a tutit. Nem kell készpénznek venni egy random ember okoskodását. "A kétely a bölcsesség kezdete."

2015. szept. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg azokat, akik nem járnak konditerembe, csupán fegyencedzést végzik és maximum a játszótérre mennek ki, viszont rendben van az étrendjük. Ha már megy 50 húzódszkodás, akkor viszel egy kis táskát, benne 10kg súllyal, ami lehet akár alma is, tök mindegy. Nagyon jó formát lehet összehozni konditerem nélkül is. Viszont ha már konkrétan fehérjeport veszel, jobb lenne, ha inkább szilárd ételre költenéd, esetleg 1-2 havi adag árából inkább vennél egy 20-30 kilós súlyzószettet pl. Decathlonból, vagy még inkább vateráról.
2015. szept. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha az alapvető tudás és tapasztalat megvan,akkor mindegy az erősítés helyszíne.

csak súlyzók és eszközök nélkül sokkal kreatívabbnak kell lenni,hogy a folyamatos progresszió biztosított legyen.

2015. szept. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sztem mind a két tényezőt kb elfelejtheted.


Fehérje nélkül is tudsz ugyanúgy fejlődni. Gondolom még csak nem is nagy adagokat tolsz, amit meg simán meg lehet enni kajából.


Edzőterem: ha otthon is SZÁMODRA kielégítő edzéseket tudsz tolni, akkor az is teljesen jól van.


Otthon is tudsz úgy edzeni hogy formásodj. Lehet hogy be kéne ruházz otthonra pár eszközre hozzá (a gumiszalagot csak ajánlani tudom, veszettül univerzális dolog).

Fejlődni meg hova akarsz? Magadnak tetszel? Akkor csá. Más minek ugat bele.


Ha komolyan formásodni szeretnél, és viszonylag gyorsan, akkor lehet megéri inkább beruházni a kondira. Ott van kellő felszerelés mindenhez, és elég súly is. Nyilván ehhez a kaja is olyan kell legyen, szóval ez már zsebbe nyúlós dolog. De sztem ha elvagy otthon, és elégedett vagy (így is fejlődsz csak lassabban max), akkor szrni bele

2015. szept. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!