Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izomtömegnövelés alatt milyen...

Izomtömegnövelés alatt milyen ételekkel vigyem be a szénhidrátot?

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok ebben a témában, es neten nem igazán tudtam ebben eligazodni.


20/F



2015. szept. 28. 21:26
 1/8 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés, edzés után mennyi

dextróz azaz szőlőcukor mennyiség bevitele az ajánlott?

2015. szept. 28. 21:36
 2/8 anonim ***** válasza:

Rizs, zab, teszta, krumpli, kenyer, husok, zoldsegek,

Es edzes uzan test tomeg felének megfelelo szenhidratot vigyel be, lehet az dextroz is, testtomeg/2 grammnyit kb

Azaz ha 70kg vagy 35g korul

2015. szept. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ezeket vittem be jobban az étrendembe. :)

Bár Én a kenyérféléket kivettem, maximum a teljeskiörlésü készítményeket eszem.

2015. szept. 28. 21:51
 4/8 A kérdező kommentje:

165 cm vagyok és 60 kg. Tehát a napi fehérjebevitelem nagyjából 120g kellene hogy legyen, és a szénhidrátbevitel 180g?

Teskg/2g illetve 3g?!

2015. szept. 28. 21:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, bar a feherje nem baj ha nincs meg a testtomeg 2, de szeribtem a ch lehetne tobb is igy kezdokent ha tomegelsz, szerintem emelheted nyugodtan resttomeg 4 re is, 60 kg osan szerintem te sem vagy konnyen hizó, így szerintem mehet az ennyi ch,

Tomegelesnel, es persze főleg a vekonyaknal nagyobb szerepet jatszik a szenhidrat mint a feherje, (de persze egy minimum abbol is legyen meg, testtoneg 1,5-2), tapasztalatbol mondom

2015. szept. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Habar ha nem birod tartani a testkg4 ch-t, nem baj, 3 is lehet
2015. szept. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem mondanám azt, hogy nehezen hízok, de könnyen sem.

Viszont ( nem nagyképüségből, de..) amit felszedek, az szerencsere mindíg izomban jött fel rám, miuzán fizikai munkát vegeztem, illetve vendéglátásban dolgozom többnyire, így rengeteget állok, nyáron volt jogy napi 17 órákat, szóval deréktól lefele nagyon jól ki van dolgozva a lábom, minimális felesleg, sok, sok izom, persze alkatomhoz képest, es ahoz képest, hogy eddig még nem foglalkoztam ezzel.

A baj az,hogy a hasamon viszont van felesleg.. amit igyekszem ledolgozni... nagyon zavar.

Viszont abban is igazad van, hogy lehegne emelni, mert a karom miatt viszont mindenkép kell a töblet. :)

Hátam is egész szépen néz ki, mert bár a nyáron vendéglátásban dolgoztam, elötte és utána azaz még egy -két hétig fizikai, emelgetős, dobálós munkát vegzek, napi 4-10 órában. Sokat kell súllyal gugolnom, ami megint sokat segített a combomon, vádlimon.

2015. szept. 29. 08:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Az a lenyeg edzel mindenre, rendesen, legyen edzesterved. Szerintem tömegelj, aztán egy idő mulva mikor mar ugy erzed elég, mikor már csak zsirosodsz, akkor leszalkasitasz.

Szalkasita meg, nagyon figyelj a feherje bevitelre, ott legyen meg a testkg/2, de viszont a szenhidrat legyen joval kevesebb mint tomegelesnel. Kb testkg 1,5-2.

2015. szept. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!